trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Ma leidsin jah, et need firmad sõidavad ja veel üks kolmas ka, mille pileti hind netist ette ostes on 12 EUR, küsimuse point oli, kas kohapealt võiks odavamalt saada :)

Türki on kindlasti passi vaja, ID- kaardist ei piisa :)

Ma käisin aprillis, 3-4a tagasi. Seega suht ammu, vb kellelgi värskem info hindade osas, aga muidu peaks olema kõikidel Kanaari saartel sama hinnaklass. Eelmisel aastal käisin ka, aga teisel saarel, suitsud- alkohol- söök- jook ikka odavam kui Eestis. Eriti odav võrreldes siinsega oli alkohol ja suitsud :) Parkimise kohta GC-l ei tea, seal saarel ma ei rentinud autot.

ei pääse igale poole kahjuks liftiga. seal ikka neid treppe on igal pool ja Puerto Rico keskusesse minnes tuleb päris palju trepiastmeid ikka läbida. aga hotelli ukse ette saab ikka liftiga jah, kui teil rendiauto, siis edasi pole probleem. jala (vankriga) keskusesse aga minna ei soovita, ma ei jõudnud ilma vankritagi neid treppe läbida :)

see "lift" oli päris äge elamus :D ja minu arust sinna peaks käru mahtuma küll (oleneb kui suur käru on) :P seal Puerto Ricos oli 2 erinevat randa, üks neist oli minu jaoks ikka üks ilusamaid maailmas :)

Kas keegi oskaks öelda, mis ilm on Alanyas aprilli lõpupoole (18.04– 25.04). Olete kunagi aprillis seal viibinud? Ma ei loe kahjuks neilt maailma ilmalinkidelt midagi tulevase ilma kohta välja:)

Jah Playa de las Americas on minu arust kõige ilusam, sul veab, et sinna lähed:) Ma olin seal kõrval kuurortis, Playa Paraiso vms. Loodame siis, et sel ajal ka soe ja ilus seal. Tõenäoliselt peaks ju olema... Head päevitamist;)

ma jõudsin tagasi 22. jaanuar ja meie novatoursi sealne esindaja ütleski, et 23- ndast lubas väga suurt tuult. no ma ei leia, et ma peaks valetama. ja solaariumis ma seal ka ei käinud. alla 30 kraadi sooja ma eriti seal ei näinud, aga tenerife pidi olema ka selline, et kui ühes saare otsas on 30, siis teises otsas võib olla 20 kraadi. ja teidel on loomulikult külm. aga kui oled õiges kohas, on võimalik saada nii pruuniks kui tahad. ja mina sain...

ma tulin just eelmine nädal: 30 kraadi oli ja vabalt, kui aega ja tahtmist võib päevitada ainult, saad nii pruuniks kui ise soovid:) ja ise olin ka tenerifel... soojalt soovitan kõigile!

playa de las americases on väga normaalsed hotellid, terve kuurorti jooksul nägin ainult ühte natuke halvemas seisus. ja ise läksin ka novatoursiga ja loteriiga ning kõik oli väga super, ilm jne... see kuurort ongi minu arust saare ilusaim ja rohkem tegevust/ võimalusi pakkuv:)

Tulin eelmine nädal ja sooja oli umbes 30 kraadi. See aasta pidi seal kõige soojem talv olema. Kuu aja pärast siis arvatavasti sama seis.. Hotellide hinna kohta Las Americases ei tea, ise olin kõrval kuurortis.