trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Uhuu! Eriti tore on lugeda vahepealseid mõtteid-lookesi. Käisin ise 2006 (traditsiooniline St Jacob tee) ja nüüd kibe peal (Lissabonist või) Portost sama teha lihavõttepühade ajal. Kui tehtud, kriban infi!

Hea abiline tõlkimiseks: translate.google.com - siia saad panna copy-paste'ga nt portugali keelse teksti ja lasta see tõlkida nt inglise keelde. Tõlgib kohati kohmakalt, aga sisust saad aru. Lugesin ise nii päris paljusid Santiago del Compostela rajal asunud kohtade kohta:)

Käisin EF töötajana Maltal (kunagi töötasin:) ja külastasin kohti, nägin koole, peresid, Global Village'id jne. Võid siiasamasse küsimusi esitada ja kriban vastu, teistele ka kasulik vb lugeda:)

Palinka ja tsuika käivad kah:) Kohalik kangem jook siis.

vahetevahel öiste eluviisidega

Hei, tsekkisin üle:

· Kojutulekuajad Inglismaal ja Iirimaal: Juuniorid (10-14-aastased) kell 22.00 14-16-aastased kell 23.00 17 ja vanemad kkell 24.00

· Maltal on kojutulekuajad veidi hilisemad teistsuguse elurütmi ja EF Disco lahtiolekuaegade tõttu: P-N kell 00.00 ja R-L kell 01.00

Vähemalt sellised nad olid suvi 2007.

Ööelu lihtsalt algab varem ja lõpeb varem: )

Terv,

vahetevahel öiste eluviisidega

Tseki nende kodukalt ef.com; noortele EF see suvi mu meelest Floridasse reise ei paku, Kaliforniasse hoopiski. Lisaks mõne firma hinnapaketis nt ainult majutus + koolitus, teisel firmal piletid, majutus, koolitus jne, niiet vaata siiski, mis üldse hinnas sisaldub kui võrdlema hakkad: )

vahetevahel öiste eluviisidega

Infopäevalt mäletan, et erinevates gruppides oli erinev arv inimesi, lisaks olid osad dance campis, osad watersports campis ja osad tavalistes keeletundides ainult ilma lisahobideta. Vastavalt erinevatele gruppidele oli ka majutus erinevates kohtades. Dance campis oli vist 5-6 eestlast, watersportsis 2-3 ja Internationalis (keeletunnid ilma hobiaineteta) mingi 6. Aga samas International grupi noored jaotatakse laiali ka vastavalt keeletasemele.

Global Village'is oli toas 3-4 inimest, peredes vist sama (2-4, olenevalt kui suur tuba). Loe täpsemalt www.ef.com Keelereisid alt, seal iga sihtkoha kohta kirjas mitu inimest toas.

Kodus pidi olema keskööl, aga see voib olla muutunud. Ma ei tea, tundsin end Maltal vaga turvaliselt - suht vaike koht ka ikka ja igal pool EF-i inimesed:)

vahetevahel öiste eluviisidega

Olen ka Atlandi ookeanis mai lõpus suuure mõnuga ujunud:) Vahemeres saab ka.

vahetevahel öiste eluviisidega

Ahoi,

Mul on vinge kogemus EF-iga Malta osas küll ja üritan ka siinkohal Su küsimustele vastuseid jagada: )

Mina valiksin Global Village'i, sest seal justnimelt on rohkem endavanuseid ja saab suhelda klassikaaslastega ka peale tunde. Peremajutus tundus väga vinge ja mitmed eestlased ka olid seal ja jäid rahule, aga reeglid olid nii meile kui neile samad kojutulekuga jne, seda vaadatakse siiski päris rangelt (ka peres). Peres elades outsideriks ei muutu, saad lihtsalt teistsugusema kogemuse, kuna elad kohalikus peres. Samas teiste juttude põhjal tundus, et nad väga aktiivsed pole ja igale poole massiliselt vedama ei hakka (võib-olla sõltub perest ka), pealegi EF-i üritusi on samal ajal suht palju ka kust osa võtta.

Ööelust - VINGE! Hästi palju lahedaid kohti, sh EF oma klubi ka. Hästi palju noori, kuna sellel ajal on nii palju keelereisijaid seal, aga see tekitab täiega erilise tunde:) Ja ses mõttes, et 16-aastaselt saad käia ka suht igal pool, aga alkoholi ei tohi EF-i reeglite järgi tarbida ja on mitmeid juhtumeid, kus alksi tarbinud koju saadetakse ka, mis suht arusaadav. See-eest näiteks EF klubis tehakse igasuguseid värvikirjulisi alksivabasid kokteile jne: ) Aga tantsida saab - saja eest!

Temperatuuridest - juuli on kõvasti kuumem kui meil siin, aga samas see on hea ka. Alguses on ootamatu, sest suht niiske on ka, aga kui palju vett juua ja päikesekreem peale ja mitte pool päeva päikese käes istuda, siis on okei. Suht energiatandev hoopiski:) Aaa ja päikeseprille läheb kaaa vaja!

Ma ei teagi, lahe oli!

Ma olen pilte ka pannud oma reisist, tseki siin: http://www.efkeelereisid.com/?pg=siht&s=3

Ilusat reisi ja tervita Maltat ka minu poolt:)

vahetevahel öiste eluviisidega

Eurolinesiga Warsawi või Krakowini ja sealt Eurolinesi bussi või mõne rongiga Budapesti, Budapestist rongiga Bukaresti.

www.eurolines.ee (buss) www.volanbusz.hu (buss) www.mav.hu (rong)

vahetevahel öiste eluviisidega

Vaata näiteks https://www.bookinghouse.net/ või http://www.estravelshop.com/flight/symphony/ . Tallinnast lendab otse näiteks KLM (vaata http://www.klm.com). Või saab sõita näiteks Eurolines bussiga Saksamaale ja sealt edasi bussi/rongi/häälega Amsterdami.

Hostelite puhul kasutan samuti www.hostelworld.com -i.

vahetevahel öiste eluviisidega

Probleeme pole!:)

vahetevahel öiste eluviisidega