ele22

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
19 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Mul ei õnnestu küll Refundi saada. Olen täitnud Refund Application Formi alates hetkest kui teate sain, et tühistatud (11.märts). Ja igakord on kas veateade või nüüd täna ütles: We are sorry but we are unable to process your application at this time. Please try again later. Aga lend juba 2.aprill.

Aga kui võtta tui pakett hotelliga ja samamoodi mitte tagasi lendu kasutada. Kas sellist asja ka annab teha?

Meil mõte minna esimesel võimalusel peale Jõule ja tagasi vaadata jooksvalt veebruaris. Aga jõulude ja aastavahetuse vahel on piletid jube kallid. Aitähh Tui idee eest. Jälgime ka neid. Mis kuupäevadel eelmine aasta lendasite Mia?

Tahaks juba detsembri lõpus peale jõule minna. Ei tea, kas viimasehetke pakkumisi tekib selleks ajaks?  Mis hinnaga olete piletid ostnud? Havannasse või CanCuni? Võib lennata kuskilt mujalt euroopast kui saaks soodsamalt. Vaatasin ise, et Amsterdam muidu hea koht minekuks Cancuni.

Aitan otsida ka soodsa lennu, soovi korral autorent kohapeal ning annan hea ülevaate kogu piirkonnast (vaatamisväärsused, klubid, lõbustuspargid, veepargid, shoping jne.)

Hind sõltub puhkuse perioodist. Ühe nädala hind 574€ neli inimest. Hetkel vaba: 15.august - 25.august (hind 10ks päevaks 776€ neli inimest) või alates 3.september

Siit leiate ka pildid: http://buduaar.ee/Turg/kuulutus/1346528

Saime vihma, aga ma olin Balil kuu aega. Aga üldiselt jaanuaris sadas vähe ja tavaliselt öösel. Kirjutasin blogis ka oma Bali reisist. Kui huvi saat sealt veel lisa infot. http://elejanikita.blogspot.com/

ele

Tulin eile Balilt ja ütleks, et kui soovid lebo puhkust ja rannamõnusi mine Gili saartele. Ise veetsin Gili Trawanganil 5 ööd. Ehtne paradiisi saareke, lagoon sininie vesi, mootorsõidukeid ei ole, ainult hobused ja jalrattad, saarele saad ringi peale teha 1,5 tunniga vaikselt jalutades. Majutasime ennast Flush bungalows, mis asub kohe ranna ääres. Bungalow hind 360 000 IRD aga mahutab 4 inimest. Väga chillid omanikud. Laevasõit läks maksma 400 000 return, Marina oli vist firma nimi. Kaubelda vaja, sest muidu küsivad ühe otsa hinda 660 000. Balil leidsin ainult kaks ilusa veega randa. Üks neist Padang Bai lähedal, kui sinna jõuad küsi inimestelt Blue Lagoon Beach muidu raske leida. Saarele tervet ringi ei teinud. Läksime keskelt, teepeale jääb Ubud oma suure marketi ja Monkey forestiga, siis käisime Lovinas, mis meid külmaks jättis. Tagasi mööda idakallast. Seal näed ilusaid riisi põlde, mis Balil oma ette vaatamis väärsused ja Water palace. Veel külastasime tähtsamaid templeid nagu on Uluwatu, Tanah Lot, Pura Tirta Empul ja Goa Lawah Tempel. Sellega oleks enam vähem templid ka nähtud. Autojuhi saab tänavalt kaubelda 400 000 koos bensiiniga terveks päevaks. Muidu liikusime aga rolleriga. 4000 IRD päev ja meie sõitsime igalepoole.

Kuna ei ela hetkel eestis aga sooviks õppida itaalia keelt ja sooviks endale CD`d saada mille abiga mugav ise õppida siis järsku keegi oskaks aidata. Kas internetist on ka võimalik sellist asja alla laadida. Olen otsinud aga tulemusteta.

Ma nüüd targem. Kaks kogemust seljataga, kui kellegil küsimusi võib emailile visata. Siia nii tihti ei satu. ele221@hotmail.com

Kust ma pileti saan osta? Rongi pealt?

Kui Oslost sõita Hemsedali, see on umbes 200 km siis kulus üle 4 tunni. Kui võrrelda seda vahemaad Tallinn-Tartuga siis seda vahemaad never nii kaua ei sõida. Arvesta tõesti, et teed ei ole pikad sirged ja kiirused on suht madalad.

Mis sa sellest reisi kaaslasest ikka otsid :) hawaiil elab hetkel umbes 30 noort eestlast. lepi parem nendega midagi kokku!!!

Mis sa sellest reisi kaaslasest ikka otsid :) hawaiil elab hetkel umbes 30 noort eestlast. lepi parem nendega midagi kokku!!!

Legaalselt on sinna ikka väga raske elama jääda, võimalusi eriti ei ole. Ise olin 4 kuud seal üliõpilas programmiga work & travel. Lennupiletid peaks saama tõesti umbes 12 000 - 17 000 rohkem maksta juba mõtetu. Mina läksin Philadelphia ja LA kaudu aga on veel palju muid võimalusi.

Kas keegi oskab öelda, mis kaudu kõige mõistlikum minna. üritan ise leida pileteid, nii et otsin igavahe peale kõige soodsama. hawaiile vähemalt saab küll nii suhteliselt eduliselt.