trip-krainetrip-ukraine-dark

cosmicthing

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
18 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Sa mõtled Lisebergi? http://liseberg.se/sv/hem/

Viimati käisin eelmine aasta, siis sai ka kõige hullemad läbi sõidetud. Tegelt sõltub kõik sinust endast palju sa sõita tahad/julged, samas võin öelda et kõik "oma eestlased" kes ma olen Lisebergile viinud on ylimalt rahul olnud. :)

HC-s 2 päeva olla pole küll mõtet. (Mõnda showd näeb ühe päeva jooksul 2 korda.) Hinna sees ei ole õhtused spetsiaalsed showd (need algavad siis kui park juba kinni on) ja ka rongisõit kus toimub väike etendus (see maksab 20 kr/ inimene) Toidu koha pealt - seal on erinevad restoranid, aga keelatud ei ole tulla oma toiduga.

Erinevad HC ööbimisvõimalused leiad http://www.highchaparral.se/doc.asp?M=100000107&D=600000180&L=EN

Mida sa Pipimaa all mõtled - kas Junebackenit http://www.junibacken.se/ või Astrid Lindgreni Vimmerby'd http://www.alv.se/? Millal reis üldse toimub? Kui Lõuna Rootsi tulete, siis ehk soovitaks High Chaparalli http://www.highchaparral.se/default.asp?L=EN - kõik minu tuttavad kes seal käinud on ütlevad et neile väga meeldis.

Cityterminalist läheb iga 10-15 minuti tagant spets vikerkaarevärvilised flygbussid Arlandasse http://www.flygbussarna.se/Default.aspx Ka rongiga saab minna : http://www.arlandaexpress.com/

Mul on sama küsimus, mis XENAlgi. Ja kuidas selline asi küll lahenes?? Tundub et ükski heategu ei jää karistamatta.

Trettondedag jul(6. jan.) on kirikupüha (viimane suur püha mis kuulub jõulude tähistamise juurde).

Minu arust ei ole näiteks Rootsi odavad riided halva kvaliteediga (H&M, KappAhl jne. Olen kuulnud et Saksamaalt saab odavaid riideid, aga pole sinna kunagi jõudnud, kuskilt kuulsin ka, et sealt pidi saama väga lihtsalt ilusaid saapaid naistele- nr 41-43(mis Eestis on peaaegu võimatu)

Hinnad on suhteliselt samad mis Eestis (praegune kurss on vist 1,4 - nii et erilist hinnavahet ei teki). Peale selle on praegu veel igasugused allahindlused, nii et jõudu shoppamisel!!

olen käinud (elan suht lähedal) selles suhtes et kui rootsi keelt ei oska siis lastel võib veits raske olla sest enamus showd on rootsi keelsed, indiaanlaste juures ja mehhiko kylas räägitakse inglise keeles aga aint veidi enamus ajast nad laulavad/tantsivad

Ma arvan et tegelikult on see põnev kui esimest korda käid .. paugutatakse igal pool ju :)

Aga Cassy.. kui mina ja mu koer elame Rootsis ja koer ongi terve oma elu Rootsis elanud siis mu koerale peaks olema tehtud ju kõik vajalik et rootsi hiljem tagasi tulla ? Vaid Eestis nõutavad vaksineerimised?

Ja järgmine kysimus et kui nyyd koeraga tulla siis kas peab tollist läbi käima? Ma pole elusees loomaga reisinud ju :)