trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

mulle sobib ideaalselt see 30 kraadi ja päike lagipähe. Kell 4 ma astuma ka ei hakka, ikka kella 7 paiku, siis näen, kuhu astun ja naudin täiega silmailu. Prantuse teel polnud probleem kella 2-3 ajal astumine, vastupidi- täielik nauding! Siestat pidasin ka päikese käes.

Kui suvel minna, siis on soe, ei saja, ei külmeta. Kui lähen Hõbeteele, siis ikka suvel. Pole hirmu, et külm hakkab :)

Maganud olen Frankfurdi, Liverpooli, Santiago de Compostela ja Riia lennujaamas. Vahejuhtumiteta.

Lugesin, et Tassa plaanib sügisel Hõbeteele minna. Nüüd peaaegu talv käes. Kas käidud? Kas keegi on veel käinud Hõbeteel? Nii kena oleks, kui keegi muljetaks.

Mina rääkisin liini nr 98 ja 99 pileti hinnast. Buss sõidab liinil lennujaaam- kesklinn.

Võtsin Nice pileti, sellele kirjutatud: Tram. Bus. Creabus 4 euri. Laste kohta pole sõnagi.

Oh sa poiss! See viimane lehekülg on nagu rusikas silmaaugus! Lõpuks ometi on hindades mingi ettekujutus! Suured tänud!

Tänan neid, kes vaevusid vastama. Enam- vähem vajalikku infi jagas Brutus. Erilised soojad tänud Brutusele! Pean pisut selgitama- plaan minna seljakotiga rändama nii, et astun ühest öömajast teise, järgmisel päeval järgmisesse öömajja. Kaardil nimetatakse neid refugideks või siis bivaccodeks. Vat nendes refugides ja bivaccodes ööbimishinnad huvitavad mind. Ja siis huvitab mind, et kas nende refugide juures telgiga ööbida lastakse. Asi pole säästureisimises ja rahvuspargis põõsa taga magamises ning mere äärde me telgiga ei plaanigi minna.

Üks võimalus on Tallinn- Nice, näiteks Germalo kaudu otselennuga. Tallinnast saab veel Nicesse 1 või 2 ümberistumisega. Nicest juba praamiga. Lennukiga võib mujalegi lennata, sest praamid väljuvad järgmistest linnadest: Savona, Toulon, Marseille, Genova, Livorno ja Sitsiiliast saab ka Korsikale. Tegelt saab lennata isegi Korsikale. Riiast väljub ka otselend Nicesse (airbaltic). Praamipiletid soovitan varakult ära sebida. Neid saab neti kaudu osta.

Leidsin kaardilt Ghisonnaccia. See linnake/ külake asub väga heas paigas :) Kallis Mii, kas me ei võiks sellest lähemalt rääkida mõnes teises keskkonnas? Oleksin väga tänulik, kui kirjaksid aadressile carlota.fuenta@mail.ee

Kus kandis majake teie perekonnaga asub? Plaan endalgi saarele jalutama minna, olemas lennu- ja praamipiletid.

Ei soovita. Läbisin sel suvel raja täes pikkuses. Omaenese peremees on ikka hää olla. Kui jalad villis või lihased tulitavad, siis ei leia ma küll 27 km läbimisest mingit mõnu. Ja mulle tundub Season`i pakkumine "natuke" kallivõitu, kusjuures söök ja ööbimine tuleb veel enesel maksta. Või lugesin lohakalt? Lend Hispaaniasse ja tagasi maksis odavlennufirmaga alla 2000 kr, kogu suve vältel õnnestus söögi- ööbimise peale kulutada alla 400 euri. Minu ettepanek- mine üksi või äärmisel juhul kaksi, jäta see pooleldi orgunnitud asi tegemata.