Viimased kommentaarid

Lähen 23ndal Novatoursi vahendusel Hurghadasse. Lennufirmaks on endine FLY lal, nüüd mingi Small planet airlines... on keegi sellega sõitnud? Kuidas lennuk on?

Käisin seal ka 2 hooaega tagasi. Esimene reaktsioon oi natuke selline et ahh mida? Saime toa kuskile taganurka, kus polnud isegi akent! Väga hull tuba oli. Sellepeale sai muidugi kisa tõstetud, ning järgmine hetk oligi meie kasutuses 2.korruse rõduga tuba, vaatega basseinidele. See oli juba täitsa okei 3* kohta. Asi, mis mulle seal väga meeldis oli just sisehoov ja basseinid. Ilusti kujundatud:) Lõppudelõpuks harjus kenast ära ja oli tore puhkus!

Aa ja giidid olid ka väga toredad! Üks oli vist Heidi ja teine Greta!

Jõudsin öösel tagasi Hurghadast Toptoursiga. Üks ebameeldiv kogemus oli- nimelt tellisime omale laevareisi delfiinide juurde vms.. Kell 8.30 pidi tuldama hotelli järgi. Olime all umbes 5 min enne poolt. Noh, kell oli juba 8.50, mõtlesin, et saadan igaksjuhuks sõnumi, et mis toimub. Siis tuleb 5min pärast vastus"Sea gullist korjati kõik reisijad pool 9 peale". Selle peale saatsin vastu, et mis saab siis. Lõpuks tuli mingi kohalik oma väikse bussiga meile poole 10 paiku järgi. Pärast tuli välja, et meie 4 asemel oli kaasa võetud hoopis mingid 4 Ungarlast või kedagi teist ühesõnaga. Tore korraldus küll...neil on nimekiri, igalt reisijalt võetakse "pilet"ja siis nad võtavad peale valed inimesed... Pärast laabus kõik hästi ja reis oli väga tore. Soovitan kindlasti delfiini reisi merel!!!!

No mida odavam seda parem. Praegu on silmapiiril 5999.-, aga võiks olla soodsam veelgi.

Oleks soov sõita 12.-13.ndal Hurghadasse. Praegused "Viimasehetke pakkumised" ei ole küll kõige soodsamad. Kas asi ongi praegu nii "kallis" või on mõtet oodata veel paar päeva/nädalake? Äkki keegi targem oskab nõu anda!