trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Ma ei leidnud siit infot ja uurin...

Inimene täitis Taisse sisenemise vormi:

https://coethailand.mfa.go.th/regis/step?language=en

Esitas kõik nõutud paberid ja A4 paberil vaktsiini sertifikaadi mida inimestele väljastatakse kes on 2x vaktsiini saanud. Tai Helsingi saatkonnale see ei sobinud kuna sealt ei ole peal vaktsiini nime, esimese ja teise süsti kuupäevasid. Serdil on kirjas ainult vaktsiini müügiloa hoidija ja immuniseeriimise kuupäev. 

Kas kellegil on kogemust ja milline see sertifikaat olema peab, mis saatkonnale sobib?

Teema on küll vana aga lisan infoks uutele. Kliima on nii muutuv ja kindlaid soovitusi on raske anda. Olen elanud-rentinud üle 4 aastat Phuketil maja ja ilmad on olnud seinast seina. Kui on liiga palju päikest, siis on halb ja kui sajab liiga palju on ka halb. Inimene ei ole kunagi rahul :) Reeglina ei ole Phuketil pidevat sadu ja saab kõike nautida.

Kui pikemaks ajaks minna, siis on kõige mõistlikum avada Tai pangas arve (näiteks SCB Bank) ja sinna Eestist kanda TransferWise kaudu raha arvele. Mõistlik on teha ka SCB pangakaart.

Näide: 1000€ kandmisega hoiad kokku täna ~30€ (You'll save € 30.89 vs your bank).

Olen hetkel Phuketil ja siin on olnud nädal aega super ilmad. Nüüd hakkas natuke rohkem sadama - eilse öö kuni lõunani ja siis oli taas päike väljas. Täna hommikul taas sajab. Päikest!

Küsin natuke nõu. Lend on Helsinki - Bangkok - Phuket - Bangkok - Helsinki 17.04-03.05. Plaanisin teha viisa lennujaamas aga seda saab ainult 15 päevaks ehk siis 1 päev tuleb üle tähtaja. Plaan on lennata kohe Bankokist edasi Phnom Penhi ja seal viibida 4-5 päeva ning sealt lennata Phuketile. Sellega seoses oleks kaks küsimust. Kas saan Kambodža viisa saabudes Phnom Penhi lennujaamas vormistada? Kui ma ei kasuta Bangkok - Phuket lendu kas ka tagasilend Phuket - Bangkok tühistatakse?

Täna tuli selline pakkumine meilile:

Lennud algusega Tallinnast tagasi Tallinnasse! BANGKOK 8250 EEK Müük: 26 - 28.06 Reisimine: 15.08-31.10.2009 Minimaalne kohalolek: 6 ööd; maksimaalne: 1 kuu kampaania kestvuse ajal

Müüb: Bergerreisid pakkumised@bergerreisid.ee

Miks sa siis Pattayale läksid? Ära ütle, et seal kohapeal said alles teada sealsest olust. Kõik sõltub, kes kuidas oma reisi huvitavaks korraldab! Minu arust paljud lähevadki sinna, et kõike seda kuuldut oma silmaga näha ja kogeda. Ja kindlasti on Pattayal ka ilusaid randu kus olla (ainult, et peab enne natuke eeltööd tegema).

Plaan minna Phuketisse alates 19.03 aga on osutunud võimatuks leida mõistliku hinnaga lennupiletit (10 000 - 14 000 kr). Sobiks ideaalselt Helsingist. Kas kellegil on ideid? Oskate soovitada millise Soome reisibüroo kaudu võiks viimasehetke pakkumisi uurida?