Alates juulist saab taas Hispaaniasse reisida (täiendus)
veigo
veigo
6. juuni 2020 08:46

Hispaania on olnud võrreldes teiste Euroopa riikidega piiride avamise suhtes konservatiivsem, kuid ka seal avatakse piirid välisriikidest saabujatele 1. juulil. Kuna Eesti Välisministeeriumi uuendatud karantiinõuete kohaselt ei kehti alates 8. juunist Hispaaniast Eestisse saabujatele kohustuslik 14 päevane karantiin, on Hispaania alates juulist reisimiseks täielikult avatud.

Lende Hispaaniasse on taastamas ka erinevad lennufirmad, seda eriti alates augustist. Juba juulis hakkab otselende Tallinnast Malagasse pakkuma AirBaltic.

Hispaaniasse reisides tuleb siiski arvestada paari olulise nüansiga:

  • Kõigile välismaalt saabujatele on kohustuslik temperatuurikontrolli läbimine.
  • Näomaski kandmine jääb kõikidele üle 6-aastastele kohustuslikuks ka pärast eriolukorra lõppu kohtades, kus inimestel pole võimalik omavahel distantsi hoida. See puudutab reisimist lennuki, laeva, bussi või rongiga ning kõigis ühistranspordivahendites. Maski mittekandmise eest ootab trahv suurusega kuni 100€. Reeglid kinnitatakse 9. juunil.
  • Rannad on Hispaanias avatud, kuid seal tuleb säilitada 2-meetrist distantsi. Seda võetakse tõsiselt ja nii Mallorcal kui Ibizal on politsei reeglite eiramise tõttu juba jõudnud osad rannad sulgeda. Tegemist polnud siiski mitte päevitajate, vaid pidutsejatega.
TEZ Touri suvereiside soodusmüük!
TEZ Tour
Sisuturundus
TEZ Touri suvereiside soodusmüük!
Mis on eSIM ja kuidas see töötab?
Airalo
Sisuturundus
Mis on eSIM ja kuidas see töötab?
Valmistu ootamatusteks!
Südameapteek
Sisuturundus
Valmistu ootamatusteks!
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased