Keenia peaks olema viisavaba, aga eTA ei toimi
veigo
veigo
1. jaan 10:22

Eelmise aasta lõpul kuulutas Keenia president, et uuest aastast kaotatakse kõikide riikide jaoks viisanõue. Tundub, et uudis sai välja käidud veidi liiga kiiresti, sest viisa asenduseks mõeldud elektrooniline registreerimissüsteem ehk eTA veel ei toimi.

Kõigepealt tuleb veidi vaeva näha, et üles leida see veebileht, kus elektroonilist registreerimist teha saaks. Selleks on etakenya.go.ke. Aga seal ootab kiri, et registreerimissüsteem käivitub "paari päeva pärast" ja seni kehtivad kõik viisad edasi (viisat saab taotleda aadressil evisa.go.ke).

Teine asi on see, et viisavabadus on tore asi küll, aga see ei tähenda siiski seda, et riiki saaks nüüd tasuta. Kui Keenia viisa maksis 51 USD, siis e-registreemine läheb maksma 30€. Registreerida palutakse vähemalt 3 päeva enne saabumist (töötlemisaeg on kuni 3 tööpäeva), maksimaalselt saab seda teha kuni 3 kuud enne reisi. Alla 18 aastaste reisijate puhul täidab taotluse vanem või hooldaja.

Registreemine kehtib Keeniasse sisenemiseks ühe korra. Kui taotlus on aktsepteeritud, tuleb saadud vastus piiril esitada kas väljatrükituna või elektrooniliselt. Lubatud on ka käivitada vastav mobiilirakendus "Kenya Travel Authorization".

Hetkel siiski paistab toimivat.

0
0

"Ei toimi", kas see pole mitte põhjanaabrite keel?

0
3

Tõepoolest, tundub, et see ongi käima saadud, kui saabud pärast 5. jaanuari. Hea uudis ju seegi.

0
0
ŠIAULAI - TURISMIAVASTUSTE PARADIIS PÕHJA-LEEDUS
Šiauliai Tourism
Sisuturundus
ŠIAULAI - TURISMIAVASTUSTE PARADIIS PÕHJA-LEEDUS
Kuidas muuta reisifotod unustamatuteks mälestusteks?
PrintMeEasy
Sisuturundus
Kuidas muuta reisifotod unustamatuteks mälestusteks?
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased