Lisandub veel üks lennuühendus Stockholmiga

Tallinn – Stockholm liinil läheb konkurents veelgi tihedamaks, sest samal liinil alustab alates 30. märtsist lendamist Norra omanduses olev Rootsi regionaallendudele keskenduv Braathens Regional Airline ehk BRA. BRA hakkab lendama kesklinna lähedal asuvasse Bromma lennujaama. Lennud hakkavad toimuma kuus korda nädalas. Samaaegselt lisanduvad pea identse lennugraafikuga lennud Brommast Riiga.

Tallinna Lennujaama pressiteate kohaselt sobib uus liin eelkõige ärireisijatele. Võimalik, kuid Finnair pakub ärireisijale Brommasse enam-vähem sama hinnaga veidi suuremat valikut lennuaegu. Tõsi, see ümberistumine Helsingis.

Braathensiga saab edasi lennata ka teistesse Rootsi sihtkohtadesse, kuid hetkel pakub SAS selgelt paremaid hindu. Kuid liini avamisele lähemal on lootust, et leiab häid hindu ka BRA-ga. Tasub silm peal hoida.

Tallinna ja Stockholmi vahel lendamiseks konkurentsi jagub. Lennata saab nii LOT-i, AirBalticu, SAS-i kui Norwegianiga (kõik Arlanda lennujaama).

Nagu Skandinaaviale tavaks, rõhutab ka BRA eriliselt oma lendude kliimasõbralikkust. BRA lendudel on kütusekulu reisija kohta võrreldav mopeediga. Lennud on täielikult kliima-kompenseeritud, mida iganes see siis reaalsuses ka ei tähenda.

Lisaks siia, et mulle tuli reklaam AirBalticult lisandub ka Riia-MAnchester al 29.03.2020 hind alates 65 eur/suund.


"Suurbritannia uus kultuuri tuiksoon Manchester, kust on pärit Oasis, the Smiths ja the Chemical Brothers, on vaid ühe lennu kaugusel alates 29. märtsist. Igal nädalal väljub Riiast neli otselendu, mis teeb Manchesteri külastamise lihtsamaks kui kunagi varem, nii et alustage reisiplaanide tegemist!"

Ärireisija lendaks Brommasse ikka hommikul ja õhtul. Et kell 9 koosolekule jõuda ja peale 17 lennujaama tormata. Mitte keset päeva. Ei oska küll eriti suhtestuda sellise lennuplaaniga...

Väga 5 uudis. Väga hea kui meile (Tallinna lennujaama) ühendusi lisandub.

Aeg-ajalt tuleb nutt peale kui meie lennugraafikuid vaadata (eriti talviseid).