Maailma parimaid lennufirmasid premeerib töötajaid 5 kuu palgaga
veigo
veigo
14. mai 08:39

Stabiilselt maailma parimate lennufirmade hulka kuuluv Emirates avaldas 31. märtsil 2024 lõppenud majandusaasta tulemused. Aastaga teenis Emirates Group kasumit 18,7 miljardit AED ehk 4,7 miljardit eurot. Suurem osa sellest – 4,34 miljardit eurot – tuli lennufirma tegevusest.

Seoses korralike tulemustega kuulutas Emirates töötajatele välja atraktiivse kasumijagamisplaani. Emiratesi rohkem kui 110 000 töötajale makstakse preemiana välja 20 nädala baastöötasu ehk orienteeruvalt 40% aastapalgast (baastöötasule võivad lisanduda muud tasud).

Emirates on varemgi märkimisväärseid preemiaid maksnud. Eelmise, samuti korraliku kasumiga majandusaasta maksti preemiateks 24 nädala palk, kuid see oli nii suur tänu sellele, et pandeemia aastatel preemiaid ei makstud.

Võib arvata, et Emiratesi töötajate töömoraalile mõjub selline rahaline boonus ainult positiivselt.

Meile lähimad lennujaamad, kuhu Emirates lendab, on Stockholm, Kopenhaagen ja Varssavi. Kes soovib soodsalt ära proovida Emiratesi äriklassi teeninduse, saab seda teha ka Euroopas, lennates näiteks Larnacast Maltale. Hea hinnaga äriklassi pileteid võib leida ka Bangkok–Hongkong ja teistelgi Emiratesi "viienda vabaduse" ehk 5th freedom liinidel.

Emirates pakub suurema nõudlusega liinidel ka premium economy teenindusklassi.

Olgu täpsustatud, et Emirates lendab ka Peterburi/-st, seega on see meile lähim lennujaam sõbralike režiimide toetamiseks.

4
3

Jah, Peterburg sai meelega välja jäetud ja eeldasin, et keegi märgib selle ära.

6
3
ŠIAULAI - TURISMIAVASTUSTE PARADIIS PÕHJA-LEEDUS
Šiauliai Tourism
Sisuturundus
ŠIAULAI - TURISMIAVASTUSTE PARADIIS PÕHJA-LEEDUS
Kuidas muuta reisifotod unustamatuteks mälestusteks?
PrintMeEasy
Sisuturundus
Kuidas muuta reisifotod unustamatuteks mälestusteks?
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased