Samuile saab nüüd transiitlennuga Bangkoki kaudu
veigo
veigo
11. jaan 2022 08:02

Tai puhul on adekvaatse info saamisega nagu on – kui midagi muudetakse, siis sageli on info kas a) puudulik või b) vasturääkiv. Võtame või hiljuti taasavatud kolm täiendavat sandbox programmi. Loomulikult tekkis küsimus, et piirkond võib paberite järgi turismile ju avatud olla, aga kui reaalsed võimalused kohale saada puuduvad, siis mis sellest kõigest üldse reklaamida?

Nüüd on ilmunud Tai kohta täiendavat infot. Olulisemad punktid Phuket News lehel avaldatu põhjal – muuhulgas on võimalik Samuile lennata Bangkoki kaudu, kuid mitte Phuketile.

Sandbox programmid

 • Phuket Sandboxi skeemi puhul tuleb kasutada ainult otselendu Phuketile, transiit Bangkoki kaudu pole lubatud.
 • Kuid neil, kes soovivad minna Samuile, on lubatud ümberistumine Bangkokis. Täidetud peab olema kaks tingimust: a) Tai siselennud on Bangkok Airwaysi lennud nr PG5125/ PG5151 või PG5171 ja kõik lennud marsruudil Euroopa – Bangkok- Samui on ühel piletil.
 • Phuketist on lubatud otse autoga (eeldatavasti peetakse siin silmas tellitud transporti) edasi liikuda Phang Ngasse või Krabile.
 • Reisijad, kes reisivad Taisse mõne sandbox skeemi raames, peavad SHA Extra+ hotellimajutuse broneerima vähemalt 7 ööks. Broneering peab sisaldama 2 PCR testi ja transporti lennujaamast.
 • Seitset päeva pole vaja veeta hotellitoas, kui püsida tuleb vastavas Sandbox piirkonnas. Seejärel võib edasi reisida mujale Tais.

Thailand Pass

 • Taisse reisimiseks on vaja registreeruda läbi Thailand Passi veebilehe vähemalt 7 päeva enne reisi algust. Eduka registreerumise puhul saadetakse emaili aadressile QR kood.
 • Need, kes registreerusid enne 22. detsembrit ja on saanud QR koodi või veel ootavad QR koodi, saavad Taisse reisida kinnitatud kuupäevadel ja kinnitatud kohta.
 • See kehtib ka Test&Go kohta, kui taotlus on kinnitatud.
 • Aktsepteeritud Test&Go taotluse puhul ei ole sisenemisel tähtaja piiri. Varem läbi käinud 10.01. või 15.01. oli tervishoiuministri sooloetendus.

Karantiin (Alternative Quarantine, AQ)

 • Vaktsineeritud reisijad peavad broneerima ja täielikult tasuma AQ hotelli minimaalselt 7 ööks. Broneering peab sisaldama 2 PCR testi ja transporti lennujaamast.
 • Need, kes saabuvad Bangkoki Suvarnabhumi või Don Mueangi lennujaamadesse, peavad AQ hotelli valima lennujaama vahetus läheduses või Chon Buri, Prachinburi või Nakhon Nayok rajoonis.

Allikas: ThePhuketNews.com

 • Aktsepteeritud Test&Go taotluse puhul ei ole sisenemisel tähtaja piiri. Varem läbi käinud 10.01. või 15.01. oli tervishoiuministri sooloetendus.

Ja tänu sellele infole mu tuttavad muutsid reisi varasemaks ning kohe tuli teade, Teie Tai pass tühistatud. Ja reis jäi ära. Liivakasti nad ei proovinud uuesti, vahetasid Finnairi piletid teise sihtkoha vastu, Gran Canaria. Kahju neist.

0
0

Reisijad, kes reisivad Taisse mõne sandbox skeemi raames, peavad SHA Extra+ hotellimajutuse broneerima vähemalt 7 ööks. Broneering peab sisaldama 2 PCR testi ja transporti lennujaamast.

Kas see on korrektne? Kas sandboxi puhul ei piisa SHA+ ning test & go peab olema SHA Extra+?

0
0

Selles Extra+ nõudes ei kipuks küll kindel olema.

0
0
Perega reisil: mis saab, kui laps rikub vildikatega hotellitoa parketi või koguni teeb teleka katki?
Salva
Sisuturundus
Perega reisil: mis saab, kui laps rikub vildikatega hotellitoa parketi või koguni teeb teleka katki?
Päikeseloojangud ja hea uni mereäärses Tallinnas
Hetke Living
Sisuturundus
Päikeseloojangud ja hea uni mereäärses Tallinnas
Tensi-Reiside reisikalender
Tensi-Reisid
Sisuturundus
Tensi-Reiside reisikalender
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased