Tasuta Malta lennupiletite võitjad on selgunud!

Malta

Kellele ei kuluks ära priilt saadud lennupiletid? Trip.ee Facebooki lehel toimunud kampaania on tänaseks lõppenud ja fortuuna tahtel lendavad kaks õnnelikku varsti Maltale. Trip.ee soovib palju õnne Kendra Kairi Vainole ja Matti Bergile, keda loosiõnn viib nautima Malta imelisi randu, saare tuhandete aastate pikkust ajalugu ja kuuma-kuuma päikest!

Trip.ee tänab südamest kõiki, kes tasuta lennupiletite loosimises kaasa lõid ja jagasid meie uudiseid ja soodsaid lennupakkumisi! Kogu kampaania vältel oli Trip.ee Facebooki postituste näitamiste koguarv üle 1,4 miljoni ja meeldimisi kogunes 38 407. Jagamisi sai kokku ligi 23 000 ja kommentaare jäeti 20 680. Nii et konkurents tasuta lennupiletitele oli päris tihe.

Lisaks Malta lennupiletite sai välja loositud ka 9 Trip.ee logoga päevaseljakotti. Kindlasti mõtleme, kuidas tulevikus oma rohkem kui 40 000 Facebooki fännile veelgi vingemaid auhindu välja panna. Kuid parim auhind meile on see, kui te kõik reisite ja jagate Trip.ee-s oma reisikogemusi.

Vihje järgmiste plaanide kohta – varsti tahame proovile panna teie reisialased tedmised. Aga selleks on meil kõigepealt vaja paar tehnilist asja jonksu saada. Seniks leiad Trip.ee-st jätkuvalt parima taustainfoga reisiuudised, vastused oma küsimustele reisifoorumis ning Eesti suurima valiku lendude sooduspakkumisi.

Püsige lainel!

Maltal imelised rannad ? Tean vaid ühte väikest liivaranna ribakest ,ülejäänud kõik kivine ,kaljune ,kust ujuma saab vaid ronides alla redelist.

Kas nüüd hakkavad ilmajäänud maha tegema, et tegelikult ei tasugi sõita????