katzz

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Juuni keksel on Küprosel juba üsna palav, olime eelmisel aastsal mai lõpus ja oli juba üle 30*. isegi 35 paaril päeval

FEZ on se elinn, mida peaks külastama

Aitäh vastuste eest, aga rendiautole ei panustaks, pigem ikka rongivariant. vaatasin, et varasem rong väljub 8 paiku.

Hea meelega loeksin veel teiste kogemustest, kuidas on seal liiklemine, kui palju on tõstukeid või on palveränd treppidest üles? ;)

See oligi kummaline, et kõik teised kompaniid lendasid ja ei olnud lumetormi, kuigi ilm oli jah linna peale kõndimiseks üsna sant :)

See oli jaanuari lõpus

Päris kindlalt ma tean kui kaugel on Viin Vahemerest, kuid mulle tundub, et see kõik siiski taandub ühe teema alla. Vabandust kui eksitasin kedagi :)

Olime 2 aastat tagasi Garda ääres sept lõpp okt algus ja poole pealt keeras ilam täiesti ära, vihmane ja jahe, aga ilm ikka sõltub aastast, reeglit pole.

Minu reis koos 3 reisikaaslasega viis Tyrkishiga Sri Lankale, täpsemalt Tall-ISt-Colombo-Ist-Tall jaanuaris 2016.
Tõrge tekkis tagasilennul kui meie lend IStanbul -Tallinn lükati edasi 24 tundi, meid küll paigutati ilusti hotelli ja toitlustati, linnaekskursooni ei pakutud, kuid siiski, 24h liiga palju, ei jõudnud ma tööle ega asju ajama.
Sain sealt isegi kirja kaasa, et tõesti lend canceldati ja alles on ka tühistatud ja uued piletid, kas oleks mõtet asja ajada, et saada kompensatsiooni. Canceldamise põhjust ei mainitud ja seda pole ka nimetatud kirjas.