Ehk keegi teab soovitada, milliseid voimalusi on veel autost "lahti saamisel" peale auto diilerile tagastamise voi muumise?
Veel võimlusi:
ronid esimeses bussipeatuses autost välja ja annad võtmed seal olijale...ütled,et tema buss ei tule ja jalutad minema. -jätad auto ukse lahti ja võtmed ette shoping centris ja hiljem teed kidlustusele skandaali, et auto varastati ära. -viid auto esimesse Salvation army kaltsuka shoppi ja anna võtmed müüjale.
või parem...paned kuulutuse ülesse, et annad auto ära järgmisele eestlasele, kes tuleb. Jätad auto sõbra juurde või teatud kohta ja teine tuleb koristab ülesse.
Probleem jätmisega on see, et sinu auto on registreeritud sinu nime peale. Ütleme, et tasulisse parklasse jätmisega saadetakse sulle teade koju...noh! mida sa loomulikult kätte ei saa...siis saadetakse viimane notice...,mida sa ka kätte ei saa..., järgmine ettapp on auto võõrandamine ja riigi poolt maha müümine... Selleks on vaja kohtu tunnistust. Mida saadakse loomulikult! Auto võõrandatakse ja sulle pannakse märk külge, et ei ilmu ja oled kohtulikult ära märgitud isik. Järgmine kord Ausse tulles võid leida,(või kui sind kätte saadakse) et sulle pandud trahv parkla maksmata jätmise eest on kasvanud koos kohtukulude ja riigi % kenaks summaks. Niisiis reostamine jätta! Au pole Eesti, kus kaua aega seisev auto nagunii ära varastatakse... Igas linnakeses on auto romula, kus antakse sulle mõni kopikas su auto eest ja lammutatakse see varuosadeks. Loomulikult oleks ilus siiski mitte vajaminev auto järgmisele eestlasele anda. Ja kui on makstud auto regisratsioon ,siis järgmine isik oleks ikka püsti õnnelik ! ja pealegi ei peaks minema kohe autot ostma ja otsima.