trip-krainetrip-ukraine-dark
1,3 aastasega 11 tunnine lend

Oleme lendamas perega Singapuri, kaasas 2 last: 7-aastane ja 1,3-aastane. Kuidas see lend pisemaga nii üle elada, et pärast ei tahaks lennukitäis kaasreisijaid sind maha lasta? :D Tahtsime väga reisile ja nüüd, kus piletid olemas, hakkab hirm naha vahele pugema. Jagage palun kogemusi. Aitäh!

Oleneb, mis klassis reisida. Singapore Airlines esimene klass peaks päris mugav olema iseasi kas sinna imikuid broneerida lubatakse. Aga siis ehk sama firma äriklass. Turistiklassi reisid, eriti nii pikad, ei saa kunagi mugavad olema. Lapsele tasub eraldi koht osta, saate rohkem ruumi.

Ilmselt reisite laste ja nende isaga. Kui lennukis on vabu kohti, siis ehk saab isa minna mujale istuma ja saab väiksema lapse nö tema istmele magama panna. Ekstra äriklassi või lisakohta ei ostaks. Katsuge laps magama saada, aga ülemäära ei ole ka vaja teiste üle juurelda. Mõni tõmbleja ikka lennukis on, aga vaevalt te neid elus enam kohtate. Head reisi!

Lugupeetud Maur.Aur! Teie kommentaar on pisut küüniline ja arrogantne teiste reisijate suhtes. Olen lennanud 7 tundi lennukis ema kõrval, kelle laps kõik see 7 tundi nuttis (lennuk väljus 1.30 öösel), lõpuks nuttis ema koos lapsega. Minul, kes ma olin lootnud lennukis magada, kadus terve puhkuseks mõeldud päev, sest olin magamata. Kindlasti ka teistel ümbruses istunud inimestel. Seega peaks väga hoolikalt mõtlema, kuidas laps lendamisse suhtub ja kas ema suudab teda rahustada. Kui on niigi tundlik laps, siis vast ikka ei tasuks nii pikka sõitu ette võtta, vaid lükata see mõni aasta edasi.

Lugupeetud hbert! Proovid ehk ema juurest ära kolida, naise leida ja lapsed saada. Siis ehk tuled ja targutad igas teemas. Seni võta see tasuta vein, pane klapid pähe ja naudi filme, mida lennufirma pakub.

Lugupeetud Maur.Aur!

Hoolimata Teie pessimismist, olen siiski naise leidnud ja lapsedki on olemas. Ja ka lastega olen reisinud, pakun et ka kõige nooremal on 50+ riiki nähtud. Küll aga ei võtnud ma ette reise lastega, kui nad olid alla 3 aastased. Katsume ikka ka teisi reisijaid arvestada, mitte enda egost tulenevat kasu taga ajada.

Mind ei ole reisidel lapsed häirinud. Pigem need end egost kasu taga ajavad hbertid, kes ei ole ei lennukis ega ka mujal rahul.

Ma võiksin asja üle edasi arutleda , aga siis peaks olema mõni aruteluks võimeline kommenteerija, kes liituks vestlusega.

Ärge nüüd siis minu pärast kaklema minge ;) Ma saan aru, et nii väiksega lendamine on nagu loterii- võib olla väga rahulik lend ja võib olla õudusunenägu. Laps on muidu seltskondlik. Aga lennuk pole päris vanatädi juubel. Lendaksime Turkish Airlines-iga.

No 11h on päris karm kõigile. Nii väikest on suht keeruline millagi "ära osta" ning päris ausalt ma vabatahtlikult ise sellist asja ette ei võtaks (ning kaasreisijana valiksin istekoha teist võimalikult kaugele, sry :)) Lapsel on ikka oma iste, eks? Minu preilid alustasid maailma avastamist 3a. ja esimesed korrad tegime proovi vähe lühemate vahemaadega. Soovitan sul varuda võimalikult suur kogus lapse lemmikmaiuseid ja mänguasju. Kokkuvõtteks - küll te selle reisi lõpuks üle elate ja äkki laps hoopis enamus ajast magab...

Ei kräunuta üksi ema omi lapsi eesmärgiga kõiki teisi reisijaid närvi ajada. On tal ja ka lapsel igati õigus reisida ja puhata. Nürid kommentaarid ja väteid, et "ma võiks midagi arutada" on rumala inimese ego.

Ei ole mina veel kohanud lennuki salongis ühtegi reisijat keda oleks jätnud positiivselt ükskõikseks vahelduva eduga 10+ tundi täiest kõrist vääksuv laps! Ja samuti ei ole mina kohanud nendel reisidel lapsevanemat või lennusaatjat kes oleks olukorda nautinud! Sm. Maurus - äkki on teil ka arvamus, et vääksuv laps annab häälekalt märku tema jaoks ´meeldivast lennureisust´ ?

´... ülemäära ei ole ka vaja teiste üle juurelda´ - süüdimatu oled ve ?!

Et tasub piletid tagastada? :(

Piletite tagastamine ei ole ka mõistlik, see ei pruugi võimalik olla või on väga kulukas. Pigem broneeri endale istmed lennukisse sektsiooni alguse ritta või lõpuritta ning akna alla. Igal juhul on sel juhul endal rahulikum olla ja häiritud saavad minimaalne osa reisijatest. Seda muidugi juhul, kui laps elab sõitu väga üle. Sektsiooni alguses ja lõpus on WC reeglina ka ning teeb lapse hügieeniprotseduurid lihtsamaks. Samas on võimalik, et esimene rida sektsioonis on pro-eco.

Ei arva et nüüd hangitud piletid tagastama peaks, kuid edaspidi võiks mõelda selles suunas, et ilmselgelt ei naudi k.a. imik/ sülelaps lennureisi ning äkki võtaks ta hoopis järgmisele (puhkuse)reisile kaasa ! Peace :)

Kommentaare lugedes ma vist enamei taha reisile minna

To: Pusake Selline ´lind´ viis viimane kord siinpool kribijat Singapuri ( https://www.upload.ee/image/7392802/SAM_4653.jpg ) ja arva palju sinna reisijaid mahub (loe: kui palju inimesi sinu ümber istuvad) ...

Huvitavad arengud siin teemas.

Kui reis kavva võetud siis tuleks ikkagi ära teha. Singapur on tore koht, korralikud hotellid on ainult naaberriikidega võrreldes kallipoolsed, kuid ka kvalitseetsemad kui nt Euroopas. Aasia sissejuhatuseks päris hea koht igal juhul.

Pealegi reisib kaasa ju ka teine laps, kellele on see reis kindlasti väga meeldejääv.

Me üritame pikki lennureise teha äri- ja võimalusel esimeses klassis (lennumiilide ja sooduspakkumiste abil), aga nii väikse lapsega olete paratamatult pigem turistiklassiga seotud. Soovitus: kasutage pikki reise, koguge miile.

Me lendame Singapurist edasi Balile.

Ära liialt muretse, kõik läheb kenasti. Mõtle selles suunas, et enamus inimesi on normaalsed ja neid ei häiri miski. Düsgraafid ja "tundlikud" jäid Eestisse maha kommenteerima.

Küsimus, kas nii väiksega üldse saab minna kõrgemasse klassi, kui tava? Finnairil see vist väga ei õnnestu...või eksin?