13.02.08 kaks rongikohta Berliinist Tropical Islandile.

Plaan minna kolmekesi 13.02.08 Berliinist rongiga vaba-ajakeskusesse Tropical Islands. Väljasõit kuskil peale 16.00 Zooloogishe Gardeni raudteejaamast. Ostame rühmapileti ( 5 in ) seega kaks saaks veel meiega ühineda et hoida veidike kokku rongipileti pealt ( tuleb siis kuskil 5 eurot inimene sinna - ja tagasi ). Tropical Islandi pilet on 25 eurot miinus 10% kui näidata ette rongipilet. Sünnipäevalapsele on pilet sinna tasuta! Nägemist!

Mul oleks selle kohta küsimus, kas äkki keegi teab, millises tsoonis see asub? Kerge segadus.
Ma vaatasin neid rongipiletite hindu, aga ma ei saa aru, millist peab ostma, kuna me viiekesi, siis sobiks ilmselt see grupipilet, aga millise tsooni ja asja.
Pole vaja nüüd karjuma hakata, et ma olen rumal.
Aitäh, kes teavad

Kas sa mõtled Berliini S- ja U-Bahnide tsoone? Kui, siis Tropical Islands asub 60 km Berliinist eemal ja see ei kuulu enam Berliini rongitsoonide hulka.

Kui sa küsid, et millises tsoonis asub Zoologischer Garteni peatus, siis tema asub ilmselt A-tsoonis, või äärmisel juhul B-s. Igal juhul AB-tsoonide pilet on Berliinis enamasti more than enough, kui just Wannseesse ei sõida.

.. et see asub Berliini lähitranspordivõrgust väljas (peaks lausa mõnikümmend kilomeetrit Berliinist eemal olema) ja tegemist ei ole seega nn tsooniga, vaid ja tuleb osta Berlin-Brandenburgi liidumaa-rongipilet. Ja rühmapilet tuleb tõesti märkimisväärselt soodsam kui eraldi ostes. Hind kuni viiele inimesele 26 EUR ja lähem info näiteks siit: http://www.bahn.de/regional/view/berlin_brbg/bahnregional/freizeit/brandenburgticket.shtml

Olgu, suur suur tänu. Täpselt seda vajasingi. Veidikene segadust nende tsoonidega oli juba enne. Kusagil võiks olla mingi selge kaart (mis tegelikult kindlasti ka on), aga nüüd on vist kõik vajalik informatsioon olemas :)

Siis tõenäoliselt aitavad Sind järgnevad leheküljed:
http://www.s-bahn-berlin.de/englisch/tarife/index.htm
http://www.visitberlin.de/english/berlin-infos/e_bi_stadtinfos_nahverkehr.php (seal ka ilus Berliini rööbastranspordi kaart, tsoonid kenasti peal!)

Regionaalliikluse kaardi leiad siit:
http://www.vbbonline.de/download/pdf/liniennetze/100608_Bahnregionalverkehr.pdf
ja normaalse PDF-lugeja siit:
http://www.filehippo.com/download_foxit/
Regionaalrongiliiklus sai sel nädalal korduvalt järele proovitud, kõik toimib, nagu Saksamaal ikka. Kiireim variant on RE2 Brand-Niederlausitz'i Zoologischer Gartenist üle Hauptbahnofi, Friedrichstrasse, Alexi ja Ostbahnhofi. Tavalisele ABC tsooni piletile on vaja lisaks LDS piirkonna piletit.