2 L Vana Tallinnat Indiasse

Tere,

Ei leidnud välismin´i, emta ega ka india saatkonna (Fi) kodulehelt infot selle kohta kui palju kanget alkoholi võib Indiasse kaasa võtta. Oskab keegi aidata? 1997 a. reisikiri ütleb, et 950 ml, kuid ei määratle seda millise kangusega alkoholi on silmas peetud...ja kas need 10 a. vanad andmedki enam paika peavad...

Tänud ette,

M.

Indias on väga hea ja väga odav kohalik rumm Old Munk. Pole eriti mõtet siit kanget alkot kaasa vedada, kui just pipraviina kõhurohuks. Aga ega kotisisu vist eriti keegi ei kontrolli.

Tsitaat lehelt http://www.argotours.ee/?p=6&id=77&item=79 :

Tollieeskirjad Deklareerimata valuutat võib kaasas olla 2500 euro väärtuses. Indiasse on lubatud kaasa võtta 200 sigaretti või 50 sigarit, 1 liiter kanget ja 1 liiter lahjat alkoholi. Maalt lahkumisel ei ole piiranguid suveniiride, siidi ja muu kohapeal ostetu suhtes v.a. antiikesemed. Antiiksena võidakes käsitleda kõike, mis on rohkem kui 100 aastat vana. Eksportida ei tohi looma- ja ussinahku.

Kuna tegemist tööalase, pikemaajalise täiendkoolitusega, kuhu koguneb eri maade ametivendi, siis mõtlesin lihtsalt veidi meie firmamärki neile tutvustada.

Tänud veelkord,

M.

Novembris viisin kohvris riiete sisse panduna Indiasse 1 liitri Viru Valget ja 1 liitri viskit. Lisaks sellele oli veel pudel viina lennujaamast ostetuna kaasas.

Pudelid jõudsid tervelt kohale ja mind kinni ei võetud :)