2018 a sügise reisi bronn ?

Hei reisisellid! Vaatan, et reisibürood reklaamivad juba järgmise aasta reise varajase reisija soodusega. Kas järgmise aasta oktoobriks oleks hetkel vara bronnida või mitte ? Või oleks mõistlik Turismimessini oodata, selle sügise reisi sain messilt kuidagi puht juhuslikult ja ega hiljem enam suurt paremaid pakkumisi ei näinud ka. Kuna reisin lapsega ja olen väga vähe käinud, siis omal käel ei julge veel :) Igasugu mõtted ja soovitused on oodatud. Aitäh ette!

1
2

Kui juba korra käidud,siis peaks lihtsam olema.Ei pea ju ühes kohas koguaeg olema.Kasuta bookingut ja pane reis ise kokku.Bussid põhjarannikul liiguvad piisavalt tihedalt.Kui huvi,siis vaata facebookist üllatav kreeta.Sealt saad ka nõu küsida,meie kaasmaalane kohapeal.

0
0

Eelistan siiski reisibürood, just sellel põhjusel et olen väga vähe käinud ja reisin lapsega. Hetkel on silma jäänud Rethymno. Pakutud ka paari sobivat hotelli linnas sees, kuid ka üks mis on 7 km eemal. Huvitav kuidas seal bussiliiklusega lood on ?

0
0

Meie käisime perega Analipsises, Kreetal. Ma ostsin otselennud Novatoursilt ning vaatasin Bookingust välja sobiva korterhotelli. NB! Kirjutasin hotelli ise ja küsisin samadeks kuupäevadeks soodsamat hinda ning sain hommikusöögid tasuta juurde. Taksosõit lennujaamast umbes 40 eurot. Meie kriteeriumid olid: kuurort, kõik käe-jala ulatuses, et ei peaks pisikestega pikka maad kõndima. Terve rannaäär oli poode ja restorane täis, igal õhtul sai kuskil erinevad kohas einestatud. Korterhotell - 2 tuba (üks lastele, teine meile), rõdu (seal saime peale laste magamaminekut aega veeta) ning kööginurk (tegelikult seda ei kasutanudki eriti, külmikus hoidsime jooke). Konditsioneer hinna sees. 15 min bussisõidu kaugusel suurem keskus. Majutuskohas bassein. Käisime juulis ja siis oli nii suur tuul, et merre ei saanudki. 1-7.juuli oli keskmine temperatuur 33 kraadi. Ööbisime Venus Mares.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased