27 juuni Riiast Tartusse

Ei tea, kuidas Riiast Tartusse saada 27ndal juunil. Lennuk j6uab 10.55 ja v2ike v6imalus vist 11 45 bussile j6uda, mis teeb suure ringi ja k6igepealt l2heb Tallinnasse, j6uab tartusse kell 7 6htul!!! ma ei tea, kes seal bussimaailmas valitseb..mitte m6istusega inimesed igaljuhul. Kas keegi teab veel teisi v6imalusi,kuidas tartusse kiiremini saada?

 1. mitte sõita riia kaudu
 2. hääleta
 3. takso
 4. eralennuk

aga suurushullustus, nagu peaks bussifirmad sinu ja veel paari üksiku odavreisija pärast oma marsruute sättima, kisub küll juba meditsiiniliseks :)

0
0

50 minutiga Riia lennujaamast bussijaama? Ma ei ole Riias paar aastat käinud, aga kui seal kogu liiklus just TOTAALSELT muutunud ei oleks, siis ma küll ei arvestaks.

A muidu... kõik Snoopi variandid on head, lisaks veel

 • läbi Valka / Valga
 • istu Pärnust Pärnu-Tartu bussile ümber
 • telli sõber autoga piiri peale (kas siis Valka või Iklasse) või Pärnusse järele
0
0

Eurolines ja Airbaltic hakkavad pakkuma kombineeritud bussi- ja lennureise

http://www.tarbija24.ee/190608/esileht/olulised_teemad/tarbija24/reis/337662.php

0
0

Arvesta vahemaid ja ooteaegu ka, kell 7 õhtul kohale jõuda pole mitte paha variants, kui sa muidugi sellele bussile jõuad. Kui Tallinna bussile ei jõua, siis kõige mõistlikum võtta rong Valgasse (http://sirius.ldz.lv/sari/saraksts.asp, maksab koos pagasiga 3 latti vaid!) kell 13.54 (saad enne linna peal ka veits ringi vaadata :). Pärast kella 5 oled kohal, seal saad jälle nats linnaga tutvuda (olekski üsna karm jutti kohe edasi sõita, inimene vajab puhkust ja sööki ju vahepeal), kuni poole 7ne (sõidab aint reedeti ja pühapäeviti) buss su kella 8-ks Tartu viib. Kui pagas liiga suur ei ole, on hääletamine ka väga korralik variants.

Jõudu!

0
0

Kole ambitsioonikad plaanid sul tõesti.Lennukitrapilt maha ja hoobilt koju.Peale võlukepikese ei oskagi midagi mõistlikku soovitada,kui just mõnda autoga kõutsi väravasse. Alternatiiv:Riia-Valga rongiga(odav lennujärgne jalasirutus)13:54-17:11 ja 17:30 Valga -Tartu bussiga.Kasutatud,toimib.Edu.

0
0

ait2h k6igile, kes midagi kasulikku kirjutasid.Ei leidnud abi Snoopi kirjutisest ja ei nae ka midagi halba n6u kysimisest tripis. selleks ju see foorum ongi, v6i mis. ma ei saa aru, miks pea igas postituses leiab mingeid targutajad..milleks..ja mis odavlendudesse puutub, siis v2hemalt ma lendan, mitte ei istu foorumis p2evad l2bi ja targuta!

0
0

No mis Sa virised? Snoop pakkus sulle variandid:

 1. mitte sõita riia kaudu
 2. hääleta
 3. takso
 4. eralennuk OK kerget irooniavarjundit kannab endas p 4. Samas ülejäänud võimalused ongi vastus Sinu küsimusele ju?! Kas Snoopi vastuses on midagi keerulist? Minu arvates mitte... Sa ju küsisidki TEISI võimalusi. Kui Sa soovid, et keegi Sulle kõikvõimalikud bussigraafikud internetist kopeeriks, siis sõnasta oma küsimus vastavalt, kuid enne võiksid pisut ise ka vaeva näha.
0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased