5 päeva Vietnamis

Plaan siis oktoobri keskel 5 päeva vietnamis olla.Maandume õhtul Saigonis ,öö seal ja järgmine hommik Mui Ne-sse,seal hotell broneeritud kaheks päevaks,et lihtsalt mõnusalt rannapuhkust nautida.Viimased 3 päeva lahtised.Kas keegi oskab soovitada,mida selle ajaga peale hakata,et midagi huvitavat näha?Kuhu minna?

MuiNes pakutakse ka tuure valgetesse, punastesse düünidesse, kanjoni, kõrbesafarid, Takou mäele.
Saigonis aga on igasuguseid päevaseid laevatripe, mis on kindlasti huvitavad.

Saigonist võib võtta ka Mekongi delta tuuri.

Ise Mekongi delta tuuril pole käinud, aga tuttavatelt olen kuulnud et see oli olnud pettumus. Eks sõltub korraldajast. MuiNe-s soovitan võtta roller ning ise need düünid ära vaadata ja samuti asub seal üks väike kosk, milleni viiv tee on päris hea vaatamisväärsus, kosk ise oli üsna nigel. (see ongi vist too kanjon) Üldjuhul leiad MuiNe-s hotellist kõik info kohalike vaatamisväärsuste kohta ning eraldi tuuri alla pole küll mõtet raha matta. MuiNe-s rannapuhkusega on keeruline, sest seal puhub enamjaolt üsna tugev tuul, mistõttu on ka tegemist kitesurfarite paradiisiga. Saigonist saab minna vietnami sõja aegseid kaevikuid kaema, mis pidi ka üsna ok olema

Kui soov on saada rannapuhkust, tasuks kaaluda Saigonist lennata Phu Quoci saarele. Saigonis endas ja lähikonnas saab kuluma ehk 2 päeva.

Tänud!
Plaan ongi Mui Ne-st tagasi Saigonisse tulla ja paar päeva seal ringi vaadata.Mõtlesin ka delta tuuri peale aga netis piltide ja tuuri kirjelduse järgi otsustades ei ole vist eriti atraktiivne.Võibolla ongi targem rollerid võtta ja ise kõik vaatamisväärsused üle vaadata.Kas Saigonis mingeid kalapüügi trippe ka pakutakse jõe peal?