trip-krainetrip-ukraine-dark
Aastavahetus Dubais

Kas oskaksite jagada kogemusi aastavahetuse veetmise osas Dubais? Millele ei tasu aega raisata ja kas on midagi, mida peaks kindlasti nägema? Kuidas Teie rahule olete jäänudseal veedetud aastavahetusega?

Sõltub ju sellest, et millises hotellis peatud (Jumeirah´s, Bur Dubais või mujal) ja loomulikult sõltub sinu enda huvidest. Alkoholi saab osta ainult hotellibaaridest, sellega pead arvestama. Sharjah on täiesti alkovaba emiraat ;) Ise ei ole aastavahetust Dubais veetnud, küll aga muul ajal seal korduvalt olnud ning aastavahetuse veedaksin Bur Dubais. Hängiks lihtsalt rahva seas ringi, istuks kusagil baaris jne.

Olin viimasel aastavahetusel seal, põhimõtteliselt sõime Buddha Baris kõhu täis, läksime Jumeirah ranna-alasse, seal nägin elu ilusamat ilutulestikku, Burj al Arabist paugutati, pärast pauke läksime Traider Vic'si võtsime joogid ja sealt jälle edasi kuskile mujale jne...ilm on soe, rahvas on rõõmus, kui omal on hea seltskond, siis saate väga mõnusa õhtu seal veeta.

Soovitaks minna burj al arabi õhtusöögile Al Mahara restorani,kindlasti jääte rahule

Arvan, et see naljaga pooleks öeldud soovitus. See peaks olema ainuke 7 tärni hotell maailmas.

See ongi ja sellepärast soovitakski seda ,paar kuud ennem minekut ära broneerid saad ka koha.2le inimesele läks meil hind ca4000.- aga emotsioonides tuleb kõik raha tagasi