Aastavahetus rootsi laeval! Tallinn-Stockholm

Tere, Kas on minejaid? Neli 20 aastast kutti otsivad inimest kes nagunii kruiisile minemas ja oleks valmis meile 1000 krooni eest saatja olema. Vähemalt 30 aastane. Aitab meid vaid laevale, ülejäänud lahendame ise. Saatke meil kui keegi huvitatud. cleverman@hot.ee Jõudu!

Kas keegi tõesti ei ole minemas? Üks inimene pakkus ennast juba kuid lõpuks loobus kuna kardab vastutada. Oleme täiskasvanud noored ja ennegi samal kruiisil käinud. Pole midagi juhtunud. Asjaga kiire, palun aidake :(

Millal teil kruiis on ja mis laevale?

Pole veel kruiisi kinni pannud aga kohti veel tänase seisuga on. Kas 30-1 või 31-2. Vahet ei ole. Kui aidata oskad siis kriba palun cleverman@hot.ee või helista 56239988-Janno! Tänades!

Tänud kõigile:) Arvan ,et probleem sai lahendatud, pisut riski peale aga loodan ,et läheb läbi.

Loe neid Tallinki reegleid täpsemalt. Minu teada, saab üks inimene olla järelevaataja kahele alaealisele; kai tahate minna neljakesi, peaks olema kaks järelevaatajat.

Minu teada saab 1 järelevaataja vastutada max 10 alaealise eest..

Üks järelevaataja saab vastutada 10 alaealise eest noorterühma puhul. Noorterühmaks nimetatakse reisijate rühma, kui samas broneeringus on 10 ja enam alaealist noort, kes reisivad ilma hooldajata. Sel juhul peab järelevaataja olema ka samas broneeringus ja reisima samas kajutiklassis. Soovitaksin teema autoril täpsustada Tallinkist, mitu järelevaatajat neil kaasas olema peab.

Kas pilt ongi kohe teema algatajatega seotud ja kas olidki nende eest vastutaja? Uuh, ei kadesta sel juhul!

Mul on sama küsimus, mis XENAlgi. Ja kuidas selline asi küll lahenes?? Tundub et ükski heategu ei jää karistamatta.

Pole siis ime kui nii noori enam saatjata laevale ei lubata, ilmselt esines selliseid probleeme noortega varem pidevalt.

Täiesti õõvastavalt jube pilt, mida sellelt kimssky(3 rida ülespoole) kommentaatorilt näha võis!!!