Aastavahetuseks Alžeeriasse

Tere,

vaatasin kohti, kuhu aastavahetuseks minna, kuskil 2ks nädalaks, jäi silma Alžeeria. Googeldades leidsin, et seal tundub olevat natuke keeruline, terrorismi oht & inimröövid. On seal keegi lähiajal käinud, kes saaks elu-olu kommenteerida? Linnades on tavaliselt ikka turvalisem, aga kui rendiautoga sisemaa poole sõita? Tänud!

Alžeeria ei ole Euroopa turistile tõepoolest eriti turvaline koht. Kuigi mõneaastase taguse olukorraga on asi stabiilsemaks muutunud ning pealinn Alžiir on üpris turvaline ei soovitata ilma tungiva vajaduseta maapiirkondadesse sõita täpselt selle pärast mida ka ise mainisid, terrorism ja inimröövid. U. 5 aastat tagasi oli olukord seal päris karm.

Alžeeria turvalisuse kohta vaata ka siit: http://www.fco.gov.uk/en/travel-and-living-abroad/travel-advice-by-country/middle-east-north-africa/algeria#safetySecurity

0
0

Mind huvitab, et kuidas see riik silma jäi, et tekkisid mõtted seal aastavahetuse veeta?

0
0
0
0

Ok, tanud! Motlesin, et akki on keegi seal lahiajal kainud, kes saaks tapsemat infot anda. Infoks siis huvitujale, et miks just see paik, kuna mulle ei meeldi kaia jarjest sarnastes riikides, vaheldumisi soe maa ja betoonlinnad on tunduvalt intrigeerivam. Kuna tulin esmaspaeval just NY’st, tombab rohkem soojema kaose poole. Ja ei, samuti ei moelnud ma peatuda nunnade juures, kuid tanud pakkumast :)

0
0

Vali sealt piirkonnast Maroko.

0
0

kainud.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased