Aastavahetusel soojas?

Tere Tripikad, tekkis idee minna aastavahetuseks kusagile soojale maale - aga kuna pole väga reisinud talvistel perioodidel(v.a. Egiptus) siis ootan Teie poolseid soovitusi või kohti kuhu minna. Reisi eesmärk on kindlasti puhata liivarannas, laguunsinise mere kaldal koos endale väga lähedase isikuga. Mis oleksid need kohad kuhu vaadata üldse?

Ütlen igaks juhuks ära, et Egiptus väga ei tõmba.

Aitäh Teile, kellel aega vastata ja muljetada.

Kahjuks ei ole sa märkinud kui suur on eelarve. Tõeliselt soe on sellel ajal ikka kaugemal, mitte Euroopas. Kuna tegemist on tippajaga, siis arvestada tuleb kallimate lennupiletite, hotelliga jne. Kindlasti on soe Tais, Indias jne.

Aitäh @reet69, eelarve on umbes ~1000€.

Kogu pakett (lend+hotell)? Või ainult lennupiletid inimese kohta?

Tere @Naabrimees, ütleme siis nii et lend+majutus per face. Aitäh vastamast. :-)

1000 eur/nägu: mine nt Taisse. just olid siin piletid mingi 370 eur. aga sobivad ka Kambodza, Vietnam, jne Aasia, Sri Lanka, Kesk-Ameerika ja Kariibimere saared, Kuuba. Kõik eeldusel, et saad sooduspiletid. Kindlasti ma praegu nii üldistan, kindlasti vaata kuupäevi, sest jah, aastavahetus tavaliselt kallim PARANDUS: Kuuba ja teised Kariibimere saared jätaks välja.

@AndresR Pole kunagi Tai-s käinud tõesti, aga milline sihtkoht seal Tai-s siis oleks selline, et minna ning näha - ning samas on ka rannapuhkust.

@dziiell, nt ole paar päeva Bangkokis ja siis nt AirAsia siselennuga Krabile (aga sinna saab ka ööbussiga!), seal randa ja saari piisavalt. Kontrolli 2016 Trippi: minu arust on igal sügisel olnud Airasial soodukat, aga see eeldab, et sul Bangkokki piletid juba olemas!

Tegelikult sa võiksid siit teistelt sama küsimuse küsida. ma olen küll Tais käinud, aga ennast Tai teemal tegelikult väga tugevalt ei tunne :) samas ilma pileti olemasoluta pole sul mõtet seda ette küsida ja vahtu "peksta", seega mina alustaks piletiostuga. Soodukas tähendab, et passid "mitu korda päevas" tripi soodukaid ja kui midagi tuleb, pead mõne tunniga ära ostma. 1000 eur aastavahetuseks väga palju ei ole, see on täpselt nii ja naa. Kas vead nibin-nabin välja või tuleb isegi pisut puudu. arvestame 2 nädalaga

Ma tõmbaks natuke dziielli unistusi tagasi. Aastavahetuseks küll ükski firma sooja sooduspileteid ei paku. Loomulikult võib varem minna ja hiljem tulla, aga vaevalt seda dziiell silmas pidas. Üldjuhul periood ca 15 dets-5 jaanuar on hinnad hoopis teised. Mingi erandina nägin hea hinnaga AB pileteid Abu Dhabisse mõnda aega tagasi.