Aeroflotiga Bangkoki

On kellegil kogemusi Aeroflotiga Bangkoki lendamisel?

Eile saabusin BKKi lennuga Moskvast. Muidu kõik ok, uus lennuk Airbus 330, puhas, teenindus hea, söök maitsev. Aga no need istmevahed, oooh õudust. Mina oma 185 cm vaevlesin korralikult aga mu 195 cm pikkune kamraad puhkis ja ähkis kõik need 10 tundi nagu raskelt haavatud pühvel.

Aerfloti pikamaalennukites turistiklassi istmetevahe (samm) 31" (78,7 cm). http://www.seatguru.com/airlines/Aeroflot_Russian_Airlines/information.php

Võrdluseks Finnairil 32" (81,3 cm).

Eelmisel korral lendasin Copenhagenist Thai Airwaysiga, B 747. See oli ikka hoopis teise teemaga lend. Ruumi oli lahedalt.

Neil istmetevahe(samm) 32" (81,3 cm)- 34"(86,4 cm).

Airbalticuga olen lennanud korra Milaanosse, suur osa kaasreisjaid tulid transiidist ida poolt. Kokkuvõttes 2 tundi venekeelset mõminat, loba, karjumist ja roppusi. Olgugi, et oli hommikune lend , siiski väga suur osa reisjatest korraliku auru all. Ma ei kujuta ette 10 tunnist sõitu purjus venelaste lobaga minu kõrval. Kuidas seltskond sellel reisil? Ma kuidagi ei soovi vennasrahvast halvustada, kindlasti on ka teistes rahvustes samasuguseid reisjaid, lihtsalt endal kogemus puudub Venemaalt minevate lendudega. Korra nägin Phuketil Venemaalt saabuvat seltskonda, seal olid küll rohkem lapsed ja babushkad, aga ka vaevu jalgadel püsivaid keskealiseid kuraasi täis mehi. 10 tundi õlg-õla kõrval sellisega pole mu arusaam puhkusest.

Hetkel vöib ju kasutada äriklassi pakkumist Prahast ja mugavamalt lennata.

Lennuseltskond oli täitsa ok. Mõned vaikselt drinkisid oma jooke aga täitsa spokoina. Probleeme on pigem charteritel. Aerofloti liinilendudel on üldiselt suht karm kord alko suhtes kehtestatud. Aga Phuketil on ilm hetkel super, kolmas päev ilma vihmata. Homme sukelduma Raya saarele. Vene rahvast on siia tekkinud kõvasti. Hinnanguliselt 70 % kõikidest turistidest ongi slaavlased. Rand on neid täis aga õhtuti baarides neid pole, joovad oma hotellides ja põõsastes. Üldiselt on rahvast low seasoni kohta üllatavalt palju.