Aeroflotiga Sri Lankale?

Tere


Kas keegi siit on ka viimasel ajal lennanud Aeroflotiga Sri Lankale?
On kellelgi tulnud ette olukordi, millega poleks osanud arvestada?

Soovin minna detsembrikuus Sri Lankale. Aga, et lennupiletite ostuni jõuda, ootan siiski Teie arvamusi/soovitusi. 

Tänades,
Laura

Sri Lankale lendasin Turkish Airlines'iga ja oli igati meeldiv probleemidevaba lend. Viimati lendasin Aeroflotiga veebruaris Taisse ning probleemid olid nii sinnalennul kui ka tagasilennul. Klienditeenindus neil ka eriti vastutulelik ja sõbralik ei olnud. Ehk siis Aerofloti mina ei soovitaks lennufirmana.

Tallinnast Moskvasse lend tõenäoliselt Sukhoi Superjetiga (sama tüüpi lennuk sattus hiljuti õnnetusse), aga minu enda kogemus selle lennukiga oli ok. Ümberistumine Moskvas ka natuke teistmoodi kui teistes suuremates lennujaamades: kui tuled lennukist välja, siis kuskilt läbi kitsaste koridoride lähed turvakontrolli, kus on ainult üks pagasiskänner ning inglise keelt mitteoskavad turvatöötajad, kes vastavalt tujule viitsivad tööd teha või mitte. Peale turvakontrolli kõik nagu igas normaalses lennujaamas. Muidugi Aerofloti pikamaalendudel võib juhtuda, et saad sellise lennuki, kus meelelahutussüteem ei tööta. 

Sri Lankale lendab Aerofloti tütarettevõte Rossiya. Võrreldes Aeroflotiga nendel vanad lennukid, kui on 777-300ER siis ehk kuidagi meelelahutus töötab, näitab lennu staatust:) Need on endised Emiratese lennukid. Kui lennukiks on 777-300, siis on need TransAero vanad lennukid, kus midagi ei tööta. Lennuk ca 20a vana. Ainuke eelis, et istumine on 3-3-3 ja ehk pool tühi lennuk, kuna keegi nendega lennata ei taha. 

Kui on Aeroflot, siis ei midagi hullu, sest see ju kõigest transport. Mina küll ei ole nõus üle maksma näiteks 200€ ja lennata Turkishiga või Qatariga. Muidugi Rossiyat ma ei valiks, lennul Bangkokini jätsid räpase mulje.
Mis puudutab Aerofloti lende Tallinnast, siis hetkel lendavad 737-d ja uuel aastal näitab, et 320-d.

Aitäh kõigile info eest!

Vaatan veel natukene ringi ja sobitan kuupäevsid.