Ahvenamaa kruiis

Tere!

Kas selle aasta kevadel/suvel Ahvenamaale erikruiise ei toimu?

Tallink jms lehtedelt leidsin vaid tavareise, aga äkki jätsin midagi kahe silma vahele ja keegi teab, et ikkagi toimub?

Viking Line-il toimub 22.09. erikruiis, aga kuna soovime reisi vanaemale sünnipäevakingiks teha, siis see võiks soojemal ajal toimuda. Vanaemal on sünnipäev aprilli lõpus.

Kui soojemal ajal siis tasuks äkki kaaluda organiseeritud bussireisi Ahvenamaale, neid on küll kogu suve jooksul erinevatel korraldajatel Tensi, Germalo jms

1
0

Ise oleme käinud oma autoga. Soovitan. Vaatamisväärsused on kõik netis saadaval ja lõpuks liigud sinna ja sellise graafikuga nagu ise tahad. :)

Grupireis annab ehk mõningase hinnavõidu ja samas lisaks ka grupi "vaevused" :) :D

Igal juhul on tegu kohaga, kuhu tasub minna!

PS. Ja purjeka muusemis käige kindlasti.

3
0

Septembris on juba paljud muuseumid jmt Ahvenamaal suletud. Ma jäin juba augusti keskpaigas ühest soovitud külastusest ilma, sest "suvi on läbi"...

2
0

Soomes, sealhulgas Ahvenamaal, saab suvi läbi siis, kui lapsed kooli lähevad -- see juhtub (sõltuvalt vallast-linnast) augusti 2.-3. nädalal. Siis lähevad paljud muuseumid ja toidukohad ja majutusastused talverežiimile. ;-)

2
0

Autoga variant oleks muidu hea küll, aga kuna vanaemal pole lube, siis ei mängi välja. Plaanisime kruiisi võtta 2 inimesele, siis ta saaks kaasa võtta mõne oma sõbranna või õe. Aga võib-olla siis peame ikkagi ise rooli minema ja tema kaasa võtma.

Bussi variant on ka mõeldav - uurime seda kindlasti. :)

Ja tänud, teame siis augusti kuud vältida.

2
0

Augustikuud pole vältida vaja, kuid peab arvestama, et kuu algus on parem kui lõpp. :-)

3
0

Kohapeal peab niikuinii kuidagi liiklema, kui laevakruiis Marienhamnis maale viskab, siis jalgsi saab ainult selle linnaga tutvuda. Bussiekskusrsioon võib isegi sama laevaga kohale sõita, aga kohapeal tehakse tiir kogu saarestikule peale. Ma arvan, et selline ekskursiooni oleks ehk parem/põnevam variant, kõik vaatamisväärsused ja külastused on paigas.

Mina olen käinud omal käel rattamatkal palju aastaid tagasi just augusti algul, aga ei märganud küll, et mingid uksed me ees väga kinni oleks olnud, millestki puudust me ei tundnud. Kui valida bussiekskursioon, siis need ei käi kindlasti suletud väravaid vaatamas.

4
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased