Ahvenamaal metsikus looduses ööbimine

Tere, pöördun siia probleemiga. Tahaksin suvel sõita ahvenamaale jalgrattaga, kuid ei tahaks hotelli eest maksta ka hirmus palju raha ning odavama poolset hotelli pole leidnud. Mõtlesin, et äkki metsikus looduses on lihtsam. Kas kellegil on kogemusi? Äkki on lihtsam ööbida hoopis hotellis?

Me ööbisime motellides, aga kui sul oma telk kaasas, arvan, et saad ka vabas looduses ööbida. Ei pannud küll mingeid keelavaid silte vms seal tähele. Motellis saad pesta, kööki kasutada jne, seega see oleks minu eelis.

Arvesta, et seal väljas süüa ei ole odav, seega mingi raha pead ikka kaasa võtma. Alkoholi müüakse vaid üksikutes spetspoodides

0
0

Jalgratas ja telk on Ahvenamaal väga hea valik, telkimisel vaid pead kohalikke reegleid jälgima -- üldjuhul tähendab see kämpingutes telkimist.

Varasem selleteemaline postitus on näiteks siin.

0
0

Olen kümmekond korda Brandõ saarel ja Marienhamni kandis kalal käinud ja vist igakord ka telkijaid näinud. Teoreetiliselt peaks telkimiseks maaomaniku käest lubaküsima, kuid ma ei usu et kõik need nähtud telkijad seda teinud oleks ja kust sa neid maavaldajaid üles leiadki. Kui ise viisakas ja normaalne oled, ei tohiks rannaäärsete kadakate vahel telkimisega probleeme olla.

Majutuste pakkumisi on saartel ka palju, niiet vali kas maja või telk või mis parasjagu pähe tuleb ja need majades ööbimised ei olegi väga kallid. Hinnad olid kõrgemad aprillis-mais haugipüügi hooajal ja suve poole paljudes rannaäärsetes kohtades sutsu hoopis langesid.

0
0

"Metsik loodus" on Ahvenamaa kohta küll kenasti öeldud :)

2
0

Kui sa metsiku loodusega mõtled neid kiviseid randu, siis peaksid ikkagi mingile väiksemale saarele telkima minema. Ma ei tea kui mugav seal kivi otsas muidugi telkida on :D Ise elan Godby-s ja meil on siin väga palju jalgrattureid. Tihti telgivad Godby ujumisrannas. Seal on grill ja 2 lauda...nii et neil on seal päris mugav. Meist paar maja edasi on mingi kodumajutus v külalistemaja ja see on ratturite seas väga populaarne.

0
0

http://www.godbygasthem.ax/ Võid nendelt uurida, kas, mis, kus ja kui palju. :D

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased