Air Asia X lõpetab lendamise UK'sse ja Prantsusmaale

Air Asia X lõpetab tänu EL'i keskkonnamaksule ja tõusvatele lennujaamamaksudele lendamise Gatwicki ja Orly'sse(vastavalt 1.aprill ja 31.märts).

viide: http://airlineroute.net/2012/01/12/d7-feb12cxld/

Ma ei saa öelda, et see väga halb uudis. London ja Pariis pole siit reisijale just parimad alguspunktid, samuti polnud need hinnad midagi erilist, sinnakanti on paremaid pakkumisi päris palju. Seevastu Aasia sisesed lennud on neil hea kvaliteedi ja hinnaga, samuti Austraalia suund. Olen sealkandis palju käinud, korra Airasiaga Londonist 212 GBP eest edasi-tagasi, tänaseks päevaks kipub see vähemalt 500 GBP-d olema. Tagasi sõites oli selline ebameeldiv kogemus, et reisi algusest peale oli süüa pakkuda vaid kiirnuudleid neile , kes ette polnud tellinud. 14 tunnine lend nuudlite ja sokolaadi peal... Aga muidu väärib Airasia kiitust. Arvatavasti hakkavad need lennukid lendama kuhugi mujale, ehk isegi huvitavamatesse kohtadesse.

Hinnad olid viimasel ajal väga krõbedad tõesti. Kunagi käisin nendega Austraalias ja Malaisias ja toona väga väikese raha eest. Kahju, et konkurents väheneb.