Air Balticust ostetud pilet Air Maltale

Ostsin lennupiletid airbalticu lehelt. TLN-Munich operated by airbaltic, Munich-Malta operated by airmalta. Kuna pole varem kokkupuudet sellise asjaga, siis saatsin Air Maltale ka päringu, kuidas saan check in teha ja kas istekohad varem ära broneerida. Vastus "We regret to inform you that for codeshare flights, check-in is not eligible. Your connecting flights have other airlines involved; therefore, all passengers are kindly required to check-in at the airport". Kas saan ikka kindel olla, et lennupiletid on olemas? Kas lennujaamas tehes check in maksab? Kas istekohti valida ei saa? Aitäh igasugu info eest.

Lennukipiletid on kindlasti olemas.

0
0

Mina saan aru nii, et kui sa ostsid AB piletid, siis sul ongi AB piletid (mis sest, et ühel otsal vedaja teine). See on suht tavaline olukord, et reaalne operaator võib liinil või ühel segmendil olla teine. Sellisel juhul kohalduvad (vähemalt minu kogemused on nii näidanud) ikkagi selle lennufirma reeglid, mille pilet on ostetud (nt kui pagasi nõuded AB-l ja AB lendu teenindavad vedajal on erinevad, siis kehtivad ikka AB nõuded). Sellist asja, et peab eraldi check-inni tegema ei ole ka kohanud, alati olen saanud teha selle ikka lõpp-sihtkohta.

Üldiselt aga soovitan minna AB kodulehele ja valida sealt "Manage" - seal kui sisestad oma pileti/broneeringu numbri ja perekonnanime, peaks tulema sinu piletid ette. Sealt saab osta ka lisateenuseid, sh valida istekohta (AB-l on see tasu eest) jne. Siis on kohe selge, mida saab ja mida ei saa.

2
0

Valeria - Tänan! Juba pileteid ostes valisin ka istekohad, aga neid lasi valida ainult sellistele lendudele, mille vedaja AB. Praegu vaatasin uuesti sealt, kus soovitasite, vedaja Air Malta lennu all ei lase teenustega midagi teha. "Teie reisikava hõlmab teiste lennuettevõtjate lende peale airBalticu. Juhime tähelepanu, et nende lendude puhul võivad kehtida pagasi erieeskirjad. Lisateabe saamiseks lubatud registreeritud pagasi kohta vaadake lehekülge „Liinidevaheline pagas“ või võtke meiega ühendust. Iga lennuettevõtja reguleerib ja müüb pardateenuseid, sh käsipagasiteenuseid, eraldi. Sellepärast palume teil võtta otse ühendust lennuettevõtjaga, kui teil on küsimusi teenuste kohta, mille olete juba ostnud või mida soovite lisada."

0
0

Kui check-ini aeg käes, siis saad tõenäoliselt internetis AirBalticu lehel mõlema lennu check-ini korraga ära teha ja pardakaardid korraga kätte. München-Malta lennul sa tõenäoliselt isegi check-inis kohta ise valida ei saa.

0
0

Minu kogemuse läbi (nt AirBaltic + TAP Portugal kombo puhul, ostetud AirBalticust) erinevate lennufirmade puhul võib mõnikord olla abiks sama broneeringukoodiga ka teise vedeja (antud juhul Air Malta) kodulehel broneeringu vaatamine. Ma olen saanud mõnikord seal nt isekohad jms asjad manageerida. See sõltub muidugi lennufirmadest.

Check-ini teed Sa kõigi eelduste kohaselt ikka korraga airBalticu lehel ja saad mõlemad pardakaardid. Mina vähemalt nt AirBaltic + TAP puhul sain. Teine variant, mis paar korda juhtunud - et teisele lennule pidingi check-ini tegema teise lennufirma lehel. Halvimal juhul lähed Tallinnas AirBalticu check-in letti ja näitad ette, et online ei lase lõpuni checkida. Siis nad checkivad Sind ise sisse ja annavas pardakaardid.

1
0

Aitäh! Air Malta kodulehel proovitud olemasolevat broneeringu koodi, aga näitab, et sellist pole olemas. Nüüd olen vähemalt targem, et kui ise mõlemat check in ära teha ei saa, siis lähen Tallinna lennujaamas asja uurima, mitte nagu oma peaga arvasin, et Münhen lennujaamas. :D

1
0

Müncheni lennujaamas saad ka tegelikult. Sest pilet on nii või naa olemas. Lähed seal kas check-in lauda, või, kui transiittsoonist väljumist ei toimu, siis enda lennu väravas töötajate juurde, ulatad neile reisidokumendi ( nt pass) ja palud väljastada pardakaart. Kui check-in ei ole internetis võimalik, siis lennujaamas pardakaardi väljastamine peaks olema ilma lisatasudeta. Tõsi, täpset istekohta siis enam valida ei saa, aga ega Tallinna lennujaamas ka ei saa.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased