AirBaltic

Augusti algul on plaanitud lennata Riiast Münheni Sõitu alustame Tartust Riiga Ecolines bussiga. Kas kellelgi on hiljutisi kogemusi. Kas buss jõuab graafikujärgselt Riia lennujaama ja AirBaltic Münhenisse ja tagasi.

1
23

Just läksime ecolinesiga riiga ja jõudsime 45 minutit graafikust ees lennujaama, kusjuures riia liiklus oli üpris umbes. Bussijuht oli ka päris nahhaalne liikluses:) airbaltiku kohta kommenteerida ei oska, kuid eks lennud ikka kipuvad hilinema teinekord..

0
0

Mul on AirBalticuga selline kogemus, et lend väljus 45 minutit varem. Lennuplaani oli muudetud, kusjuures lennufirma ei saatnud selle kohta mingit teadet. Nt Lufthansa on informeerinud ka 5-minutilisest lennuplaani muutusest.

0
0

Mulle tundub, et maksin pileteid netist ostes mingi lisatasu selle eest, et ehk tuleb hiljem tagasilennu kuupäeva muuta. Või oli see muu lisatasu? Nüüd aga loen oma e-piletilt, et kuupäevamuutus maksab 50 EUR. Kui piisavalt vara muudan, siis on vist lootust, et on veel saada odavaid pileteid, ja hinnavahet lisaks ei tule maksta? On kellelgi kogemusi? [email protected]

0
0

oli vajadus muuta nime ja 50 euri maksis

0
0

Jätke meelde raudne ja muutumatu reegel. Kõikidel turismiklassi piletitel (välja arvatud kõikse kallim, peaaegu äriklassiga võrreldav tursimiklass) on kuupäeva ja nime muutus lisatasu eest. Odavamatel piletitel ka võimatu. Enne pileti ostu tutvuge hinnareeglitega, et pärast poleks küsimusi. 1.Kus on minu seapraad ja hommikukohvi 2.miks ma ei saa raha tagasi, kuigi ma ei lenda 3.miks te küsite nime ja kuupäeva muutmise eest lisatasu 4. kui suur tohib olla pagas 5. miks te küsite ülekilode eest lisatasu.

minu Airbalticu piletil oli hoiatus:

Selle pileti hind on odavam kui normaalne täishind. Seetõttu võib iga muutus Teie reisiplaanides kaasa tuua rahalise kahju kuni 100 protsenti makstud pileti hinnast. Küsige lisainfot oma reisikorraldajat.

1
0

Mul selline imelik mure. Airbaltic lohkus mu koti 5 kuud tagasi oleval lennul. Tegin avalduse ja teenindus Riia lennujaama kontoris tundus eeskujulik. Aga mida pole, on vastus airbalticust. Olen vahepeal pyydnud sinna helistada ja paar kirjagi on teele lakitatud, aga ei midagi. Koti ostsin uue, aga raha tahaks ikka latlastelt saada. On kellelgi sarnaseid kogemusi ehk jagada?

aitah.

0
0

käisin Münchenis Airbalticuga. Tagasi tulles jäin 3 minutiga (lend hilines Müncenist just kahe lennu vahelise aja) Tallinnasse edasi tulevast lennukist maha(mõlemad airbalticu lennud). Airbalticu poolt pakuti hotelli ja järgmise päeva lennuaega või kohest taksoga koju tulemist. Nendepoolse teeninduse kohta pole midagi halba hetkel kosta, ka kohvri aitasid üles leida ja välja tuua, kuigi see pidi algselt minema Tallinnasse.

0
0

Hei, ma nüüd ikka ei lugenud siit välja, kas keegi on ecolines bussiga Riiast väljuvale Müncheni lennule jöudnud? Buss oleks siis 7:45 Pärnus ja 11:15 Riia lennujaamas. Lend on kell 12:25. Kas jääb väga napiks see aeg??? Köik kogemused teretulnud, M.

0
0

saabumise ja väljumise vahe on 70 minutit. Lennukile möllimine lõpetatakse 40-45 minutit enne starti (uuri lennujaamast või AirBalticu esindusest täpne aeg). Jääb järgi 25 minutit. Oletame, et buss jõuab täpselt. Aga enne uuri teeolusid, ega kusagil teeremonti ei ole. Kui värav on tühi,kulub 5 minutit möllimisele. Jääb järgi 20 minutit. Siis jooksed oma pambuga hoone teise otsa. Kui turvakontrollis ei ole järjekorda jõuad lennukile.

Ühesõnaga. Lennukile jõuad siis kui kusagil ei teki ühtegi tõrget. Aga siin me aidata ei saa. Arvestades võikest ajavahet, ei päästa ka reisitõrke kindlustus. Minu teada ei tehta nii lühikese aja pelae reisitõrke kindlustust.

0
0

Arvesta, et check-in lõpetatakse tavaliselt 30 minutit enne lennu väljumist ja seal on alati järjekorrad.

0
0

Kõik sõltub sinust endast, kui oled piisavalt nahaalse sovjetliku attitudega, siis piisab vabalt ka sellest, kui jõuad 35 minti enne lennu väljumist. Pressid end pohhuilt businessclass check-ini ja halad, kuidas laps/vanaema oli kodus haige, auto läks katki etc ja jõudsid viimasel minutil. Samas stiilis hala kaasreisijatele ja securityle turvakontrollis ning you will make it.

0
0

Hei, aitäh köigile vastajatele! Kuidas Riia lennujaamas olukord on, kas on alati pikad järjekorrad check-in-i ees? Ei taha kellelegi tüli teha ja söidaks hea meelega bussiga, kui see ainult öigeks ajaks kohale jöuaks! Aitäh, M.

0
0

Kui enne sind on kõik reisijad juba end lennule möllinud ja peale sinu ei ole väravas enam kedagi, läheb asi ruttu. Kui enne teid saabus suurem grupp, võib asi minna kriitiliseks. üks reegel on veel. Kui oled pagasi ära andnud, oodatakse sind lennukile või tõstetakse sinu pagas maha. eeskirjad ei luba, et pagas sõidab, kuid pagasi andja ei ilmu lennukile. See on tingitud terrorismiohust. Aga juhtub ka erandeid.

Palju on turvaväravas rahvast, sõltub paljudest asjaoludest ja midagi kindlat siin väita ei saa. kui on kiire, tundub ka minut tunnina. tuleb arvestada, et Riia lennujaam on Tallinna lennujaamast tunduvalt suurem.

.

0
0

Sõidetud ka üks kord Ecolinesiga Riia lennujaama. Buss jõudis 30 minutit varem, s.t. 10.45.

0
0

Minu kogemus suhteliselt sageli AirBalticuga lennates on see, et ta on peaaegu alati hilinenud. Seega bussiga Riiga sõites on veel ok. Eriti veel siis, kui internetis check-in eelnevalt ära teha (saab teha alates eelnevast päevast). Check-inis on küllaltki sageli üsna pikk saba.

Paraku on suurem jama tagasi tulle, sest siis ei pruugi lennuki hilinemisel enam bussile jõuda. Nii et, sellega tasub arvestada.

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased