Al Diwan ***

Kes viimase aasta jooksul olnud selles hotellis? Palun kommentaare, tripadvisoris seinast seina, aga uuemad kommentaarid väga negatiivsed.

Kunagi kui Marhaba Tours turule tuli, oli see hotell nende pakutavate seas, siis ta oli küll suhteliselt okei hotell, aga nüüd pole enam aastaid eesti reisikorraldajad selles hotellis majutust pakkunud, et ei usu eriti kas keegi seal käinud viimase aasta jooksul on. Nüüd vist pakub seda hotelli Tez Tour, aga eks ta kindlasti ole natuke allakäinud, siis ta oli juba suhteliselt vana.

Niisiis minul selline küsimus. Peale selle huvitab kas keegi valis hotelliks Al Diwan 3* ja kõik hinnas? Tundub küll kohatu teema, kuid tegelikult on iva sees. 16.03 oli lehel pakkumine, nüüdseks on sama pakkumine muutunud ja kallimaks – Muutsid pakkumist ja vana pakkumist enam kuskilt kätte ei saa. Kas keegi broneeris reisi ka varem, sest nüüdsest tahavad hindu muuta ja paketisisu vahetada. Olen juba varem foorumist lugenud, et Toptoursiga mingid jamad, kuid kas keegi on praegu sama murega? (PS! Vaadake arved üle. AI on HB)

Al Diwanis võiks vabalt võtta AI. Hotell on Naama Bayst kaugel ja buss läheb sinna ainult 2x nädalas. Muidugi võib ka marsaga minna, Peace Road seal samas hotelli juures, aga ausalt öeldes ei viitsiks iga päev üssata seda teed.

Hmm..ok. Ei pannud tähele, et küsid ka hotelli kohta. Pole tal häda midagi. 2 basseini, teenindajad viisakad. Linnakärast eemal, nagu sai mainitud juba. 2× nädalas on ka basseini ääres õhtusöök ja kõhutantsu ja muude tantsude värk. Kindlasti pakutakse ka mingi summa eest (100 kohaliku inimene oli vist) õhtuks siis lauda nn. esiritta. Hotellis pakutakse ka vessarit. Kui küsivad 20– siis saatke seenele, õige hind on 10-. Rand ei ole just liivarand, aga olla kannatab. Koralle ja kalu jagub. Lisaks veel sukeldumis keskus rannas. Ja siis rannabaarid. Väga mõnus seal vesipiipu pahvida ja miljoni vaadet nautida. Rannas oli piip 7-. Lisaks saab ka maski/toru/lestad rannast osta. Ise ostsin ainult maski ja toru. Hind tuli vist 15 daala. See jutt siis kõik eelmise aasta aprilli kohta. Kui küsimusi on, siis lase tulla.

Vessar on vesipiip või? Ma tükk aega mõtlesin, et mis asi see on ja siis plahvatas;)