Alanya 4 tärni hotellid

Tere! Kas olete külastanud Alanyas 4 tärni hotelle: Riviera, Xperia Kandelor ja Gardenia? Valik on jäänud neile kolmele hotellile, millist neist soovitate, piltide järgi tunduvad kõik head hotellid olema.

Tänud, E

Olin augustis Xperia Kandeloris. Hea valik. Kleopatra rand on lähedal, hotell asub kesklinnas, hotellis söök vägagi hea, hotell puhas ja korras. Kuna hotelli territooriumil basseiniala ja baar peaaegu olematud, siis on hea linnas õhtul aega veeta.

Soovitan Xperia Kandelor`i. Asukoht hea, teenindav personal sõbralik, toad puhtad ja toit maitsev. Päikeselist puhkust!

Tere!

Tunneks samuti huvi 4 tärni hotellide vastu. Plaanis minna perega okt lõpp Türki, Alanyasse. Palun soovitage 4 tärni hotelli Kleopatra ranna läheduses, hotell võiks olla mereäärne.

Ette tänades!

Eelpool ongi soovitus - vali Xperia Kandelor. Asub 10 min jalutuskäigu kaugusel Kleopatra rannast.

Monart City Hotel ei ole küll Kleopatra rannas, vaid teisel pool mäge. Seega avaneb õhtul imeilus vaade tuledes säravale mäele ja päikseloojangule. Hotell on puhas, toitude valik suur, kaks basseini, mitu baari. Rannatoolid ja - varjud tasuta, rannas ka baar. Meie jäime väga rahule. Tripid võtke Pasha Alanya käest, soodne ja hea.

Xperia hotellid peaksid kõik normaalsed olema, ainult asukohta peab vaatama. Alanya kaarti vaadates poolsaarest vasakule jääb Kleopatra liivarand ja hotellid, ranna keskpaigas enamasti vanemad 3* hotellid, kuna see asukoht vanast ajast saati atraktiivne olnud ja nüüdseks nö. väikeseid hotelle täisehitatud. Poolsaare lähedal kesklinna külje all on uuemad hotellid, ka Xperia Kandelor.
Klikid kaardil "Show Map" hotellil ja näed millel palju tärne küljes ja milline see hotell välja näeb: http://offers-en.besthoteloffers.net/Hotel/Kleopatra_Hotel.htm?gclid=CNaOpp-h-rkCFYKS3god3xcAEA

Monart City on ka väga hea valik. Keskusesse 15-20 minutit jalutada. Kleopatra liivarannas on enamasti toolid-varjud lisatasu eest ja rannabaarid tasulised kui see on oluline. Pašat on juba promotud küllalt ja olen täiesti nõus - kõik töötab ja hinnad sobilikud.

Tere!

Kas keegi teab, kuidas on okt Türgis öhu- ja merevee temperatuur? Kas päevitada ja ujuda veel kannatab?

Tänud!

Xperia Kandeloris majutudes on Kleopatra rannas varjud ja toolid tasuta. Tuleb küsida hotellist tsekki.

Kas keegi on viimasel ajal olnud Xperia Grand Bali hotellis? Mis tähendab kasutatakse linna randa, hotellil oma randa polegi?

Hallooo! Kas keegi ei ole tõesti sattunud Xperia Grand Bali hotelli, jagage omi kogemusi.