Alanya hotellid

Sõidan Teztouriga 24,05,2011 Club Bayar Beach Hotelli. Ei leia ühesti foorumist selle hotelli kohta infot. Kas on keegi seal käinud ja oskab midagi täpsemat öelda. . . . Trip.ee liimib Madli postituse juurde vana Alanya hotellide teema, mis on kole pikaks veninud, aga võibolla kellelegi edaspidi abiks: http://trip.ee/node/31110 Paneme vana teema puhkama ja lukku ;)

Kas keegi oskab midagi kosta või pakkuda mõnda arvustust Lion 3* kohta? http://goadventure.com.ee/catalog/turkey/pohihotellid/lion-3.html

Google'st midagi tarka ei leidnud.

Leidsin vene lk http://www.turpravda.com/foto/hotel/32408.html venelased on hindand 5,4 kümnest. 2011 remonditud. Üldiselt Türgi hotelle ei maksaks karta. Peamine , et on mere ääres ja süüa teha oskavad nad igal pool. Ise olen olnud 2 tärni hotellis ja nälga küll ei jäänud. Ja kui hind tuleb soodsam kui eesti Spas siis mine enne.

Türgi 2011 renoveeritud hotell saab meie "reisiturul" olla alles sellest kevdest. Trip.ee rahvas pole seal veel käinud ega midagi ka näinud.

Ilmselt on "Lion" peale remonti saanud endale ka uue hotellinime - nagu alati ;)

Mirage Apart hotell 3*

Tere, kas keegi oskab kommenteerida või teab midagi ütelda sellise Alanya kolme tärni hotelli kohta nagu Mirage Apart Hotel 3 ?

http://www.booking.com/hotel/tr/mirage-suite-07400-antalya.en.html

Kopeeri sealsed võõrkeelsed review'd Google Translate'i ja tõlgi inglise keelde. Saad mingi ettekujutuse.

Palm Can hotell

Tere,kas keegi on käinud Alanyas hotellis Palm Can.Novatoursil on ta vist see hooaeg alles valikusse tulnud ja ei leia kommentaare selle kohta.Olen küll lugenud inglaste kommentaare aga tahaks siiski kuulda mida arvavad eesti turistid sellest.

Türgi hotellid

Plaanis 22-l oktoobril minna Türki, Alanyasse,hotelli Delphin Deluxe Resort. Kas keegi on seal hotellis puhanud ja kas tasuta teenused on siis ikka veel kehtivad hotellides. Kuidas ilmad siis seal on? Olen esimesel puhkusereisil. Aitäh! Kas keegi on reisinud reisifirma GoAdventure-ga. Millised muljed?

Tere!

Plaan ka minna 22 oktoobril esimest korda Türki. Esialgu on kavas minna sellisesse hotelli nagi Club Konakli. Kuna see hotell asub keskusest suhteliselt kaugel, siis kas on hea bussiliiklus pidevalt keskuse ja hotelli vahel ??? ja ilma kohta tahaks ka infot? Loodetavasti on ikka soe ja päikesepaisteline

MIRAGE APART HOTEL, ALANYA. HOIATUS!!! Palun säästke ennast ja mitte mingil juhul ärge minge sellesse kohta!!! *Hotell on täiesti oma nime väärt! Sellel hotellil pole ühtegi tärni, või vähemalt ei tohi olla. Internetis olevad pildid ja info hotelli kohta on muinasjutuline mull, mis puruneb kohe, kui te uksest sisse astute, need ei vasta absoluutselt reaalsusele! Veel hullem on see, et väidetavast remondist pole seal haisugi. *Viibisime üsna suure seltskonnaga, ligi 15 inimest, 14 päeva selles hotellis. Ainuke, mis on hea, on asukoht. Kesklinn, kaubatänav siin samas, turg 10min jala, rand 10min jala (ja mitte see, millest giidid räägivad, et räpane ja puha vaid seal samas, pisut edasi hotellidele kuuluv rannariba, kus saab samuti päevitada, rentida tooli ja EI PEA sõtma bussiga Kleopatra randa). *Hotell on räpane, kunagisest ilust ja dekoorist pole jälgegi. Koristamine tubades pidi toimuma iga päev- jahh seda küll, aga mitte samas toas, vaid nii kuidas teie toani kord jõuab, ehk vahel 2-3 päeva tagant. *Voodid on kokku klopsitud üks teise peale laotud madratsitest, mis on juba kulunud ja vedrud peaaegu et väljas ja magada on väga valus. Diivanid on suitsukoni aukudega ja räpased, istuda ohtlik, määrib riided ära. Laes on surnuks löödud putukad, gardinad on hallid,pesematta üsna ammu, wc-s prillauad katki, vesi duššist jookseb põrandale, mis tekitab kukkumisohtu. Voodipesu pidi vahetatama 2 korda nädalas. Meie 14 päeva jooksul seda ei saanud! Saunalinad olid plekidega ja aukudega. Kõiki asju oli vaja pidevalt nuiata koristajalt (kes ei räägi ühtegi keelt)- seepi, paberit, saunalinu ja koristamist.
*Hotelli personal on ebaviisakas ja familiarne. Alustades adminnist, kes ei taha kuulda ühtegi kaebust. Ja ilmselt täidab lihtsalt võtmete hoidja rolli. *Baarman on üldse siin majas oma ette eksemplaar! Sellist nahaalsust annab otsida. See, et teie ostate AI paketi, ei tähenda, et seda ka saate, sest siin otsustab baarman - mida, kui palju ja mis ajavahemikus ta teile valab! Letil seisab TIP BOX, mis on täiesti normaalne. Aga, kui te küsite hinnas oleva kohaliku alkohooli, topitakse teile nina ette selle kasti, vihjates, et pane sisse, siis saad!!! Ennekuulmatu! Kohalikud joogid, mis on paketi hinnas, on tihtilugu otsas, mis on täiesti arusaamatu. Riigi poed on siin samas üle tee ja igal juhul peab hotell varuma kaupa piisavalt, aga mitte ütlema külastajale, kes tuleb rannast ja tahab jahutavat õllet saada, et see on otsas, regulaarse püsivusega. Kangemat alkohooli valatakse klaasi sisse 1cm jagu! Täpselt nii ja mitte mõõdiku abil vaid ikka silma järgi. Kui hakkad käima liiga tihti, siis hoiatab baarmen, et võtku hoogu maha, et temale ei meeldi purjus inimesed. Mõnel erilisel päeval hoiatas baarmen ette, et ta on väsinud, ridade vahelt kõlas, et täna ei maksa temaga jamada. Kui küsisime, et miks mitte valada üks korralik klaasi täis ja siis me ei tülita teda pikemat aega, vastus tuli, et temale meeldib inimesi teenindada (mõtle kui lahke temast...)Kui õhtul käib nii baarman, kui abipoiss valge särgi ja kunagiste viigipükstega, mis siis et ammu pole pestud, siis päeval on baarmanil seljas täiesti räpased ja haisvad riided. Abipoiss on veel enam-vähem käib moega kaasas. *Suitsetamisega on nii, et tehakse täpselt seal, kus juhtub. Kui hotelli lehel on kirjas, et suitsetamiseks spets ruumis, siis reaalsuses see kaugelt ei ole nii. Nii baarman, kui abipoiss sutsetavad seal kus tahavad - baarilettis, söögilaua taga, külastajatega rääkides ja teenindades. Põrandad pestakse ja üldse koristatakse söögiruumi just siis, kui inimesed hommikust söövad. Vett selleks võetakse basseinist ja harjaga lükatakse mustust seina äärde! *Söök on iga päev üks ja sama! Vähemalt hommikusöök on iga jumala päev üks ühele! Lõunaks ja õhtuks on kõik võimalikud variandid makaroone. Kartulit nägime 14 päeva jooksul 2-3 korda. Kuigi kartul maksab turul samamoodi kui meil, aga ilmselt ei viitsita sellega tegeleda. Kala oli 2 korda (kord nädalas praetud õhtusöögiks) ja kana samuti 2 korda. Järgi jäänud TOIT lastakse TAASKASUTUSSE! Ja seda mittu korda. St et kõik lõuna-või õhtusöögist jäänud "soojad" toidud tehakse salatiks. "Soojad" selle pärast, et kõik toidud on absoluutselt külmad. Magustoiduks on arbuus ja ainult! Ja seda suure kisa järel. Pakutakse ka õunu, mis on kõvad ja mitte eriti söödavad. Söögiajaks tuleb täpselt olla kohal. Poole tunni pärast, kõik kaob lauapealt nõiaväel.
Esimesed 5 päeva helistasime ja kaebasime giidile iga päev, kuni adminni mutt keeldus meile telefoni andmas. Kirjutasime ka ametliku kaebuskirja ja nõudsime hotelli vahetust. Nagu oli arvata, seda me ei saanud, kuna giid väitis, et sama ketti teised hotellid veel hullemad (kuigi mis võib hullem olla...) ja kohti nagunii pole. Samas juurde makstes saaks 4
hotelli, sellega meie nõus ei olnud. Mõni päev, peale meie kisa, asi läks vahel veide paremaks, kuni baarmanil jälle ära keeras ja ta hakkas võimu näitama- sellega, et piiras meie alkohooli tarbimist. Finish- on tema lemmik sõna. Lihtsalt ei valanud enam ja kõik! Samas käis ja nillis külastajatelt küll suitsu, küll tuld.. Ja muidugi eestist kaasa toodud maiused tegid ka teda korraks lahkemaks. GO Adventure korraldab reise sellesse hotelli ja nad on väga hästi kursis olukorraga, mis seal valitseb! Edasimüüa hoiatas meid, et eelmine aasta oli samuti külastajatel probleeme personali suhtumise-ja räpasusega, kahjuks me ei võtnud kuulda. Samuti saime tagasilennul Eestisse lennukis tuttavaks inimestega, kes olid samas hotellis eelmine aasta ja taotlesid reisikorraldajalt hotelli sulgemist või vähemalt sinna oma kliente mitte suunamist, aga siiski müüakse sinna endiselt AI pakette, mis tegelikult olla ei tohiks. PALUN HOIATAGE KA OMA TUTTAVAID!

Sooviks infot Pemar Beach Hotelli kohta Sides.Kuidas toad, söök ja teenendus? Tänud ette!!!

Aga palun Mayu: http://trip.ee/content/t-rgi/pemar-beach.html

Täiesti värske info - vastukaja küsimustele ainult puudub veel :)

Alanya Beach hotel

Kas keegi on viibinud hotellis Alanya Beach hotell ja oskab kommenteerida, et kas tasub minna?

Türgi

Millist hotelli soovitate Alania,Antalia piirkonnas(4–5 tärni), kus poleks venelasi(vähemalt oleks vaikses vähemuses)Tahame minna 5 aastase lapsega(kindlasti lapsesõbralik).

Käisin eelmisel aastal aprillis lastega hotellis Long Beach Resort Hotel &SPA, super hotell. Lapsele on seal väga palju tegemist. Hotell asub kohe ranna ääres ja on väga suure territooriumiga:) Vähemalt meie jäime väga rahule.

Reis Türki

Vaja vähekene nõu. Plaanis minna Türki, maikuu keskel. Varem pole käinud. Kuna tegemist noorte inimestega huvitaks koht kus oleks ka aktviiset tegevust ja ööelu. Siinkohal tuli pakkumine minna Alanyasse. Hotellide valik selle kohapealt on aga suur. Oskab keegi mingit head hotelli soovitada? Peida

Türgi all on terve teema: Alanya hotellid. Kui soovite aktiivset ööelu, siis soovitan kindlasti valida hotelli, mis asub linnas, kuna väljastpoolt pole alati kõige lihtsam õhtul-öösel linna vahet liikuda. Kõik öökl Hea on erinevate inimeste mõistes väga suhteline – meie näiteks jäime oma Gold Hoteliga 3* väga rahule, mõne jaoks poleks see üldsegi sobinud. Väike nipp: kui hotellist on 50m rannani, siis on meri kohe hotellist üle tee, kui juba 100m, siis on hotelli ja ranna vahel laiem sõidutee eraldusribaga ja palju putkasid… 200m rannast võib juba tähendada igasuguse merevaate puudumist ;) Lugege hoolega hotellide kirjeldusi ja mõelge, mis teile endale oluline on :) Nauditavat reisi!

Hotell soovitaks tõesti vaadata igaljuhul linna sisse ja võimalusel kesklinnale võimalikult lähedale. Merevaatel vahet pole, kuna niiehknaa hotellis ainult magad ja sööd/jood. Peod on Alanyas ägedad ning kestavad hommikuni.

Türgi, Alanya Mikado hotell

Tere! Kas kellelgi on kogemusi elust-olust Mikado hotellis? Mida oleks kasulik teada?

Aitäh! Aga ikkagi ... Mikado hotelli kohta vahetuid kogemusi on?

Tere. Kena, et siin hotellide link ikka olemas...ja keegi viitsib ka oma kogemusi jagada. Nii hõlpsam hotellide vahel valida. Tulime juuli algul Alanya hotellist "Diamore" 3*. Ja jagaks oma muljeid, ehk kellelegi on tulevikus abiks. Hotell on renoveeritud(esimest hooaega lahti peale renoveerimist). Toad on puhtad, ilusad...iga päev koristatakse. Toidu valik oli 3hotelli kohta hea(või isegi väga hea..oleneb millise hotelliga võrrelda). Hotell asub Atatyrgi(linna peatänav) tänaval...kesklinnas. Osade tubade aknad on peatänavale ja vilkast elust tänaval saad oma osa(lastega ehk pole kõige soodsam variant, aga maja teisele poole jäävate tubadel on aknad sinna, kus asub bassein ja baar). Sobib ideaalselt noortele, kes soovivad pidutseda sest kesklinna diskoteekidesse on lühike maa...ei pea transporti kasutama. Hotellil puudub(kindla) numbriga märgistatud nn rannakoht. Hotellist randa on umbes 1km??...vabandust, kui natuke eksin...sihuke laias laastus arvestus. Ujumas käisime me kõige lähemal...Kleopatra ranna alguses (nn vabas rannas...kindluse jalami alguses). Aga on ka teisi valikuid sest rannajoon ju pikk..:) See, kes eelistab kohe hotellist randa oma rannalinaga bikiinide väel kõmpida, sellele tõenäoliselt see hotelli variant ei sobi. Igatahes on see hotell, kuhu läheksin tagasi sest oli üks parimaid hotelle Alanyas minu reiside pagasis(3 hotellidest). Olen sattunud ka tõelistesse...kkhhmm(ei taha väga pahasti öelda)...niiet hotellide võrdlus on olemas. NB. Kui hotelli kodulehel on kommentaarid üdini negatiivsed..(mitte ühtegi positiivset!!), siis tasub sellega arvestada ja omad järeldused teha. Ennem on inimesed tagasihoidlikumad oma arvamusavaldustes, kui.. Ilusaid reisielamusi! Päikest!

Jasmine Beach Resort (Incekum)

Tere! Oleme oktoobris minemas nädalaks Türki ja peatume Jasmine Beach Resort 5* hotellis. See asub Incekumis, Alanyast u 20. km kaugusel. Kas kellelgi on selle hotelli kohta kommentaare jagada? Juttude järgi on Incekum üsna väike ja vaikne koht. Sooviksime aga pisut ka ööelu ja melu uurida – selleks tuleks ilmselt minna Alanyasse. Kuidas on transpordiga Incekumi ja Alanya vahel? On mõistlik sõita taksoga – millised on hinnad?

Tänan vastajaid