trip-krainetrip-ukraine-dark
Albaania raha.

Tere.

Küsimus sihuke, et kust ma saaksin vahetada Albaania raha või kui palju on üldse Albaania raha kurss? Kust ma seda uurida saaksin? Näiteks kui palju on see konkreetne rahatäht väärt : http://www.banknotes.com/AL69.JPG

Või kui keegi tahab ehk lähiajal Albaaniasse minna siis soovib ehk selle ära osta mingi sümboolse hinna eest.

Ette tänades, Jussi.

Neid valuutakursse, mida pankade kodulehed ei näita, saab vaada näiteks siit: http://www.oanda.com/currency/converter/. Albaaniasse tuleb vist ka kevadepoole minna, aga vaevalt ma 100 eegu pärast eriti sebima viitsin hakata :)

Kahjuks pead Sa jah kellelegi kes sinna reisib selle maha kupeldama, sest mujal kui Albaanias seda raha vahetada ei saa.

On isegi võimalik, et neid albaania rahasid võib veel vedeleda natuke suurema summana, et kui huvi on kellgil võin asja uurida. Iseenesest uskusin, et nendega ei ole midagi peale hakata.

Siin on veel igasuguseid rahatähti mis on nagu olemas mul : http://jussi.planet.ee/?page_id=132

Kui kedagi huvitab, kuidas need rahatähed minukätte on saanud, siis ma ei ole neid ise trükkinud, ega kuskilt varastanud. Lihtsalt inimene kes neid enamvähem lakapeale kogus ei osaka nendega enam midagi peale hakata. Sellepärast ka suuremosa rahatähti aastatest 80 ja kehtetud.

Pane müüki osta.ee, äkki keegi tahab.

Need "päritoluta rahatähed" on Tai Kuningriigi Baht'id, koos oma kuningaga erinevas vanuses.

Aitäh kõigile siiamaani asjalike vastuste eest.