trip-krainetrip-ukraine-dark
Amar Al Zaman Hotel ****

Oskab keegi antud hotelli kohta kommenteerida. Kaugel Naama Bayst, kuidas rand, teenindus, toad jne. Aitäh

Huvitav on see, et miskit on trip.ee-s lahti - see teema on juba olnud ning isegi 4 vastust oli, kuid otsides nüüd selle hotelli kohta midagi, ei tule üldse vastuseid. Igatahes meie käisime Märtsi lõpus-aprilli alguses ning jäime väga rahule. Super teenindus, väga väga sõbralikud kelnerid ja üldse hästi positiivne ja mõnus keskkond/seltskond. Venelasi oli suht palju. Toad nagu toad ikka, ei midagi erilist, kuid ei midagi jama ka, meie jäime väga rahule - süüa juuba oli nii palju kui sisse jaksad süüa/juua ja rohkemgi veel. Naama Bayst 7km kaugusel, taksoga päeval minnes 50 kohalikku raha.

Ma küll aru ei saa, et kas keegi nii loll ikka olla saab ja takso eest niipalju maksab. Selle maa eest maksab taksosõit mitte rohkem kui 15 kohalikku raha, aga kui ikka kaubelda ei oska siis ju võid maksta veel rohkem. . . . Trip.ee lisas mõned suurtähed ja kirjavahemärgid.

Sa paistad küll teadja olema kohalike taksohindade suhtes, aga kas ikka tasub teist "lolliks" tembeldada? Ega ta sinult ju raha laenanud :D.

Mis nüüd viga sinul on, et nii tark tahad olla. Ma ju ei öelnud midagi valesti, avaldasin vaid oma arvamust, mis kahjuks tõsi ja äkki ka mõnele abeks, et hind ikka ju madalam kui 50 kohalikku. . . . Trip.ee lisas postitusele suurtähed.

  1. taksohind pole antud teemas nii oluline topic, et seda lahkama hakata
  2. giid ütles selle hinna ja kuigi kauplesime ikka päris palju, alla ei saanud
  3. oled sa olnud ise Amar Al Zaman hotellis ja sealt Naama Baysse sõitnud, et oskad nii targutada?
  4. ja kui aus olla, siis ei olnud sellest 50 kohalikust kahju, kahju on nende elust seal ja kitsidest inimestest. Kui Sinu arvates on see mõttetu rahakulu - fine, see on Sinu arvamus, kuid lolliks ei tasu sellepärast teist inimest küll tembeldada eks. Natuke rohkem tolerantsust!

Ei mul pole viga midagi! Pole ma ka tarkuse poolt "hiilgav", kuid teinekord avalda ennem oma arvamust, mis on tõesti tõsi ja kellelegi abiks. Peale seda läheb postitaja rumalaks tembeldamine juba raskemaks.

Ootaks veel kommentaare hotelli kohta.

Sattusin sinna märtsis, kui minister käis avamas. Hotell on hubane, teenindajad fantastilised, tänaseks päevaks oskavad nad vist enamik eesti keelt. Lähen sinna kindlasti tagasi, peab ainult otse ostma lennupiletid ja ise broneeringu tegema, tuleb 3 korda odavam - nii palju võtavad turismifirmad vahelt.

Kui vähegi võimalik, soovitan valida midagi paremat. Hotell väga kaugel N Bayst, nii et 50 kohalikku raha väga hea diil. Paljud taksojuhid ei teagi sellise hotelli olemasolust. Asub lennujaama taga, st et väga suur osa lennukitest maandub ja laheb üles üle hotelli. Ja seda 24 h . Randa tuleb sõita bussiga, mis küll viib hotelli eest, aga siiski pole eriti mugav end mingite aegade järgi sättida. Merre pääs suht ekstreemne, lastega praktiliselt võimatu. Söök väga tavaline, Egiptuse köök ikka palju maitsvam. Kui siiani olin Egiptuses käinud ja ei teadnud kõhuhädatest midagi, siis sel korral önnestus ka see mõnu ära maitsta. Märtsis puudusid nii apteek, kauplus, rahavahetus jpt asju, mida reklaam lubas. Sharmis on ikka palju palju paremaid hotelle, kui see Amar.

Kas on värskeid saabujaid antud hotellist, ootaks endiselt asjalikke kommentaare:)

Hotell on N Bayst 20km kaugusel, kohaliku väikse bussiga (marsa) maksis 30LE-d 3inimest, leian, et see ei ole kallis ja tagasi hotelli taksoga ilma erilise kauplemiseta 50 LE-d. Lennukid sõidavad üle hotelli üsna tihti ja mõni neist päris madalalt, seega müra väga kõva, kuigi mind see isiklikult ei häirinud sest enamus lennukid ikkagi lendasid kõrgemalt üle. Randa saab jala 15min kõndimist, läheb ka buss iga täistund. Kui eelmine aasta sai käidud teises hotellis (ka 4*) ja sain korraliku kõhuhäda siis selles hotellis polnud minul mingeid probleeme vastupididelt üleeelmisele postitajale. Kõik hinnas on ka vesi ja kokteilid mis paljudes hotellides on tasulised. Koristaja paneb toas ka väikse paki mahla külmkappi iga päev.

Milline rand oli, kas palja jalaga sai vette minna või oli vaja spets jalanõusi ning kas ranna baaris kehtis ka kõik hinnas? Lugesin et hotellis palju restosid ja baare, kas seal toimub ka pidevalt mingeid huvitavaid üritusi? Praegu oli seal kindlasti soe, aga kas seal oli ka lubatud soojendusega bassein( oli see lastele või täiskasvanutele) ja kas see liumägi, mis piltidel reaalselt ka toimis:) Aitäh vastuse eest.

Rannas pidi kasutama spets jalanõusi. Kuskil 50 m on põlvini vesi, kui alles sügavaks läheb. Rannabaaris on ka kõik hinnas. Hommikusöögiks oli üks pearestoran, lõunasöögiks kaks restot kala ja tavalise toidu resto, õhtuks oli veel lisaks hiina resto. Baarid olid rannas, basseini ääres ja majas sees. Üritusi oli seal alates hommiku kella 11-st alustades aeroobikaga, vesiaeroobika, vesipall, tantsud ja õhtuti oli kella 21-st etendused. Kirjas on, et köetav bassein aga ei oska öelda kas on, praegu olid kõik basseini ühe temp. ja väga soojad. Liumäed toimivad ka mõlemad. Estouri kodulehel olevad pildid hotellist on ikka päris vanad, ehitatud on kõvasti juurde.

Mul kohe varsti minek, äkki keegi kommenteeriks veel seda hotelli, äkki on midagi mida kindlalt peaks teadma. Häid ja halbu külgi?

Tulin just nädal tagasi sealt. Natuke eemal keskusest-aga see pole probleem. Naamasse sõitsime neljakesi marsakaga 4 dollari eest kamba peale. Sõitsime rannabussiga peateele ja sealt edasi -kõik tahavad sind sõidutada nii et tingimisega sai väga odavalt ega seal Naamas midagi erilist pole-seal ju ainult shoppamis ala, pean mainima et hotelli poest sai mõne asja isegi odavamalt kui Naamast. Ilus keskus on kui rannast edasi sõita umbes 5 km., seal uus ja arenev keskus, kus ka fikseeritud hindadega Metro toidupood. Vot seda võib juhile ütelda et tahan Metro juurde. Sealt ka 4 dollarit kamba peale. Hotell mõnus ja hubane, sobib ka lastega peredele, kuna soojendusega bassein ja liugtorud-jah basseini naaris ka kõik joogid tasuta ja ka mere ääres baaris kõik hinnas teenusega tasuta. Mere ääres soovitan ikka neid rannajalatseid, sest võid lihtsalt jalgu vigastada, aga snorgeldada väga hea kui paralleelselt kaldaga ujud. Julgemad muidugi ujuvad korallriffi pealt mere poole, kus vingem veealune maailm. Hotellis head söögid ja ka mitmekesine. Toit: omlett, pannkoogid, helbed, pudrud ka soojad toidud ja ise teed võileibu ja tohutu valik saiakesi, eriti punase täpiga sai oli hea. Ka kohv oli täiesti joodav. Nii et hea valik, kuigi algul ehmatab ära hotelli ümbrus, et pooleli ehitusi, aga ilus vaade mägedele ja hotell seest poolt armas ja puhas ja roheline. Õhtuti olid meelelahutused, vaadatuim oli keerutaja tants. Puuduseks oli palju venelasi, aga need olid kõik rahumeelsed ja ka magada sai-keegi kuskil ei lärmanud. Läheks küll tagasi. Olin 6-korda Egiptuses. Järgmine kord tahaks puhata Tropicana Azue Club-mis tundub parema asukoha poolest.

Tulime just enne jõule samast hotellist. Üldjuhul ei jäänud hotelli asukohaga rahule, hotell on liiga värske ehitis, et sinna ümbrusesse ei ole jõutud veel midagi rajada, ehk 7 aasta pärast tasub uuesti minna. Hotellis on muidu kõik ok, söögid- joogid, basseinid jms, puudusid apteek, korvpall, juuksur jms, mida oli lubatud. Terves hotellis oli sel korral 10 eestlast ja ülejäänud venelased, ära tüütas. Naama Bay on 20 km kaugusel ja vana Sharm 25 km kaugusel, hotellis on suht mõttetud kauplused 3 tk. Hotellis möllas jube viirus, 10-eestlastest olid 8 haiged, minu abikaasa sai lausa tilgutit, süsti ja tablette. Tulime Eestisse edasi ravima. Giid oli Jüri, kes ei osanud ka küsimustele vastata. Pakkus aga usinasti ekskursioone. Meie hotellis olnud eestlased olid väga nördinud ja lubasid sinna enam kunagi mitte minna. Selline oli meie puhkus selles hotellis. . . . Trip.ee lisas postitusele suurtähed lause alguses!

Seal on numbritoad täiesti ühesugused. Olime suurema seltskonnaga ja sai tube külastatud, ei näinud mingit erilist vahet. Hotelliga jäime rahule ja ka toitlustamisega, põhiline oli ka see, et oli soojendusega bassein ja väga kvaliteetse veega. Terve päeva ei ole ju rannas ja siis ikka mõnus kui saad ka hotelli juures supelda kuskil. Reeglina soojenduseta basseinid ikka räigelt külmad. Kuna hotell on kõik hinnas teenusega, siis jookide pärast ei pea üldse muretsema ja õlu on seal hea.