Andorra suusareis

palun soovitage, millise reisibürooga võiks Andorrasse suusareisile minna ja kas keegi oskab öelda ka hinda, millega oleks mõistlik reis osta.

Kui googeldada 'andorra suusareis', siis leiab nii bürood kui hinnad. Viimased algavad ca 1100€ ringist, pluss mäepiletid ja suusarent. Maitse asi, aga ise plaanin minna neljakesi nagu eelmine talv: Lufthansaga Barcasse 170€, rendiauto+kütus 80€, majutus Soldeus 65m2 terrassiga apartmendis 6 ööd 260€. Kokku pisut üle 500€. Lennata võib ka Toulouse'i, sealt Andorrasse vaid 2h sõitu ja piletihind sama 

3
0

Kui pole probleemiks lend algusega Riiast siis Läti Novatoursiga ok hinnad .Lennud 1 veebruarist 14 märtsini laupäeviti, pagas ( ka suusapagas) hinnas. Ise juba 3 korda nendega suusareisisil käinud, igati ok!

1
0

Buldooza, kas oskad soovitada, mida võiks täpsemalt majutuse otsingul silmas pidada? Kas tõstuki lähedus või oskad midagi konkreetset soovitada? Kas olen õigesti aru saanud, et kohapeal seal pigem odav? Pean silmas just väljas söömist.

0
0

Kõige lihtsam on otsida Bookingus, seal on majutuste juures ka kaugus lähimast suusaliftist, samuti saab filtreerida tulemusi kauguse järgi suusaliftist. Nt kui paned sihtkohaks Soldeu, filtreerida kaugus suusaliftist kuni 250 meetrit ja hinnaks max 100€/öö kahele, siis näitab näiteks sellist kohta: https://www.booking.com/hotel/ad/bonavida.en-gb.html. Hind nädalaks 528€ (Bookingu sooduskoodiga saab hiljem veel 10% tagasi) ning kaugus suusaliftist 150 meetrit. Kui on auto, siis pole ka suurem kaugus probleemiks, aga loomulikult on mugavam suuskadel otse maja ette sõita. Ma ise olin möödund talvel rohkem Kataloonia poolel Molina keskuses, Andorrasse läksin vaid päevaks, sest allpoolgi oli lund piisavalt. Muidu on see kant suusatamiseks lahe, veebruari lõpus sai ühel päeval hommikul Molinas suusatatud, siis 2,5h autosõitu ja enne päikeseloojangut Vahemeres ujuda, õhk +20 ja vesi +17. Väljas söömine Eestist tulles pigem odav, kolmekäigulised päevamenüüd kohalikes tavernades ca 15€. Üks näide tüüpilisest sellisest tavernast samas külas:  https://goo.gl/maps/9czKFwzQLuBCRYqS9 

1
0

Andorras võiks ikka majutus Andorra La Vellas või Grandvaliras olla. Bussid sõidavad kenasti Encmpi ja sealt suur radade valik sõitmiseks.Läti Novatoursi reisi hinnad algavad 539 eur inimene.Valik majutuste osas rikkalik; kas hommikusöökidega või koos õhtusöökidega.Õhtusöögi puhul peab arvestama , et algus alles 20.00. Osta saab kenasti reisi novatours.lv lehelt ja  maksta  krediitkaardiga.Ei näe põhjust ise reisi kokku panna , kui 1200-1300 eest 2-le suusareisi saab.

0
0

Nagu ütlesin, maitse asi. Läti Novatoursi lend on algusega Riiast (juurde lisada sinna- ja tagasisõidu aja- ja rahakulu, lisaks läheb lend kl 7 hommikul, seega hotellikulu), 539€ reisil on hotelliks Sant Jordi, kus ise broneerides oleks nädala hind 155€/in. Isegi kui Toulouse-Andorra otsaks võtta rendiauto asemel bussitransfer, tuleb Novatoursiga Riiast minek ca 100-150€ kallim + Riiga sõidu kulu, pluss mugavad lennuajad (nii Tallinnast kui Toulousest kl 13 ja õhtuks kohal). Aga kindlasti on ka neid, kes paketireisi mugavusi hindavad, ise hindan rohkem lennu, rendiauto ning hotellivaliku vabadust, isegi kui see rohkem ettevalmistustööd nõuab.

1
0

ppp, miks sa soovitad majutust pigem Andorra La Vellas või Grandvaliras? saan aru, et suusaradadeni jõuda peab ca 20-30 min. bussiga sõitma ,aga Soldeus suusarajad majde kõrval. või olen ma millestki valesti aru saanud?

0
0

Polegi veel kunagi päevakorras olnud Andorra suusareis, koguaeg alpid teemaks jäänud, eriti just Prantsusmaa. Aga Grandvalira mäekaarti vaadates tekkis täitsa huvi. Kuidas seal mäel ja väljas söömise/joomise hinnatase võrreldes näiteks Prantsusmaa suuremate kuurortidega? Kui näiteks  võrdluseks tuua, et õlu seal ca 7€ ja burger friikatega ca 15-17€. Kas Grandvalira regioonis on kuskil päris ski in/out võimalus ka? 

0
0

Lihtsalt linnas keskuses on ikka mõnusam  , kõik lähedal. Kes šopata ei taha siis sellele sobib Soldeus ka ehk. Mäel õlu oli 3.50 - 6  eur,sõltuvalt kohast. Meil oli hinnas poolpansion ,seega väljas õhtuti söömas ei käinud. Varustust sai tõstuki alla ka jätta , kuid me seda ei kasutanud. Ski in/out võimalus ?Me alustasime ja lõpetasime Encampilt alati päeva. Linnas lumi puudus oli mõnus kevad. Ise rendiautoga ei läheks , tänavad kitsad  ja liiklus tihe.Parkimisega kindlasti probleeme. väga rahul Andorra suusreisiga , et iga kell läheks uuesti.

0
0

Mäes pooleliitrine õlu 3€, võileib 3-4€, pasta 8-9€, pizza 10€. Kompleksõhtusöök veinikarahviniga CA 15€. Kuna käibemaks on seal vaid 4,5% siis on hinnad odavad ning ōlle hind on kusagil Riia või Varssavi tasemel: https://www.abc.es/viajar/destinos/abci-ciudades-mas-baratas-europa-para-beber-cerveza-201809260100_noticia.html. Päikesekreemiga ei maksa koonerdada, ma kärssasin päevaga korralikult ära ja veebruari lõpus pärastlõunal võib kasvõi T-särgiga sõita

1
0

ca 10 a. tagasi sai suurema grupiga käidud omal käel. Barcelonast võtsime transferi, muidu saab liinireisidega ka. Ei näinud mingit vajadust rendiautoks. Ööbisime Encamp-is La Solana apartementides, hommikusöök hinnas,  gondlini ca 100m.  Suusad sai ka väikse tasu eest gondli juurde jätta kas kappi või muidu lukustatult. Kauplus veel lähemal, alko ei maksnud suurt midagi (vaatidest sai ka ise lasta). Ei tundnud mingit vajadust pealinnas ööbimise järele, et hommikul seiklema hakata. Kui kange tahtmine pealinna minna, polnud ka taksoga kamba peale kallis, buss käis ka. 

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased