Antalya ja Alanya vaheline kaugus?

Tere. Plaan minna 2 perega Türki-Antalyasse. Vaatan siin majutusi,kuid norm.hindadega ööbimised ikka 30 jne km. eemal. Oskab keegi öelda, kas oleks hullumeelne mõte hakata alles sealt majutust otsima?! Kuidas seal kodumajutusega on? Ja Alanyas tundub ka palju põnevat olevat aga ei tea Antalya ja Alanya vahelist kaugust! Ehk keegi aitab!

Alanya Antalyast kusagil 130 km kaugusel. Looduslikult on Alanya igati etem ja see maa tasub ennast ära. SOOVITAN minna. Tõeliselt mõnus oli.

Lennuk jõuab Antalyasse 23.25- mis mõistlik edasi teha oleks? Kas öö olla lennujaamas või saaks sealt veel mõne ööbimise ja siis hommikul edasi Alanyasse?

Variant on ka minna kohe peale saabumist bussiga Alanyasse, sest bussid käivad seal kogu aeg, senikaua kuni lennukid lendavad:) Ka Antalyas (täpsemalt Lara) on ilusaid hotelle otse mere ääres ja hea õhtuti linnas käia.Antalya on suurlinn ja seal jagub tegevust küll, kuid siiski endale meeldis Alanya rohkem, kuidagi hubasem ja parem:) Lara hotellide, nt Miracle Resort 5*, kus ma oli, oli üle tee kohe palju kaubanduskeskuseid ja poode, sai ilusti vajalikud ostud tehtud. Käivad kogu aeg dolmuš bussid, lihtsalt annad käega märku ja hüppad peale, saad odavalt ja üsna kiiresti linna või kuhu vajalik.

Vahemaa on 130 km, aga bussisõit kestab tubli 3 tundi. Alanyas tasub võtta kindlasti hotell kesklinna, 3 tärni hotell all inclusive on täitsa ok, toit väga hea, kõik vajalik olemas, puhas ja olemas ka kondekas ja internet. Kõik on käe-jala juures, liivarand Cleopatra, kesklinn, turg ja bussiliiklus. Kindlasti ei tasu võtta hotelli linnast eemale, kuigi see võib olla 5 tärni, ümbrus on üldiselt jube, võib arvestada hotellipuhkusega, rannad seal puhastamata ja kiviklibused, minimaalsed ostuvõimalused, reisipaketid vaatamisväärsuste juurde 50% kallimad, nt Alanyast saab 2-päevase Kapadookia tripi kätte 50 USD eest, siis hotellis 65 EUR + veel igasugused sissepääsud tuleb juurde maksta, aga eks maitse asi:)

Kas see info Kappadokkia 2-päevase tripi hinna kohta kehtib ka sel hooajal?Kui pikk tripp see on(km)ja kas väga väsitav?