Viimased kommentaarid

Lloret de Mar, 80 km Barcelonast. Tegelikult on terve rannikuäär armsaid vikeseid linnakesi täis, kus puhata. Eelmisel aastal puhkasin seal septembri lõpus, apartment 10 päevaks maksis 110 EUR, randa ca 15 km:)

Tegelen just sama teemaga, seni soodsaim pakkumine novembriks oleks 663 EUR algusega Frankfurdist, Tln-Fra ots edasi-tagasi 165 EUR, ajaliselt sobiv graafik, ei pea ööd transiidis istuma:)

Vahemaa on 130 km, aga bussisõit kestab tubli 3 tundi. Alanyas tasub võtta kindlasti hotell kesklinna, 3 tärni hotell all inclusive on täitsa ok, toit väga hea, kõik vajalik olemas, puhas ja olemas ka kondekas ja internet. Kõik on käe-jala juures, liivarand Cleopatra, kesklinn, turg ja bussiliiklus. Kindlasti ei tasu võtta hotelli linnast eemale, kuigi see võib olla 5 tärni, ümbrus on üldiselt jube, võib arvestada hotellipuhkusega, rannad seal puhastamata ja kiviklibused, minimaalsed ostuvõimalused, reisipaketid vaatamisväärsuste juurde 50% kallimad, nt Alanyast saab 2-päevase Kapadookia tripi kätte 50 USD eest, siis hotellis 65 EUR + veel igasugused sissepääsud tuleb juurde maksta, aga eks maitse asi:)

Shoppamise pärast ei tasu sinna küll sõita, müüdav kaup on sama, mis meil 15 aasta eest Kadaka turul, ainult hinnad on samad, mis meil korralik kaup oma kaubanduses. Kaup on fake ja mõeldud Vene ja Poola turistidele, kelle jaoks see on veel huvitav, ja ega seal muud rahvast eriti ei liigugi. Kui lähed linna peale, pöördutakse 9 korral 10-st sinu poole vene keeles, ja kui ütled, et oled Eestist, siis oled nende jaoks ikka venelane, targem on su üldse kinni hoida,kui niisma vaatama lähed. Küsitavast hinnast pakutakse tavaliselt kohe pool alla, millest pool tuleb sul veel maha tingida, aga sellest hinnast saab sama kaupa veel poole odavamalt osta.ee-st. Osta tasub ainult kohalikke puuvilju, tomateid, mis on väga head, aga hind sama, mis meil poes, ja teed, aga siis tuleb ka kindlaks teha, kas on ikka päris tee või siirupipulber. Soovitav kasutada kohalikku raha, saab kõige vähem petta.