Apartmendid Austrias ja suusakuurorti-info ka

Olen käinud suusatamas põhjamaades, Prantsusmaal ja Itaalias, kuid Austria on mulle seni tundmatu maa. Tahtsin küsida nõu, et palun soovitage linke, kust saab leida majutust Austrias suusaliftide lähedal. Meie seltskonnas on tavaliselt umbes 10 inimest, mistõttu oleme otsinud apartmente ja chalet'sid. Vaatasin ka ise netis ringi, kuid nii suurele hulgale inimestele pole liftide lähedast kohta silma jäänud. Olen väga tänulik, kui keegi soovitab mõne asjaliku lingi või majutust oma headest kogemustest. Samuti kuulan huviga soovitusi suusakeskuste osas - meil on nii neid, kes tahavad lumelauapargis hullata või sõidavad musti radu, kui sinistelt nõlvadelt mitte lahkuvaid isikuid. Suur tänu, kui keegi leiab aega ja tahtmist mind Austria koha pealt harida :)

See on shveitslaste äri. www.interhome.com

Tere

Käisime oma seltskonnaga märtsis sellises apartmendis. Asub Mayrhofeni suurest suusapiirkonnast mingi 15km. lähedal on ka mingid iseseisvad nõlvad. Kitzbüheli keskus vist mingi 40 km. Väga mugav ja kodune apartment. Peremees väga abivalmis. toad suured ruumi palju.Köögid väga hästi varustatud. Kahjuks kodulehte ma ei leidnud, aga erinevad bookingu süsteemid näitavad seda. Ja kui sulle sobib siis võin peremehe kontakti sulle saata. Saaksid temaga otse suhelda.

Leidsin ka kodulehe. Seal on ka kontaktid: www.alpbach-apartments.at

Panen sulle portsu linke, head siblimist! Ise sai leitud nädalaks 8-le apartment Kapplis, kõik vajalik käe-jala juures, 1400 euri eest.

siin odavad puhkemajad piirkonniti: http://gastgeber.net/Regionen.asp?Bland=24 http://www.ischgl.com/de-index.htm http://www.feratel.com/ http://www.schneehoehen.de/ http://www.wintercup-austria.at/images/Unterkunftsverzeichnis08.pdf Siin vasakul all on Ferienhäuser (puhkemajad) ja piirkonda saad valida, ka Itaaliat jne. http://www.novasol.de/home.html http://www.villanao.co.uk/

http://www.alpensicht.com/English/english-sites_austria.htm#Vorarlberg (kaart allservas aktiivsete ööbimiskohtadega)

Aitäh! Olin vahepeal veematkal, nüüd hakkan netis tuuseldama.