Aqvaland või Siami park?

Oleme lähiajal koos 4a ja 6a lapsega minemas Tenerifele. Kuna eelmisel korral paari aasta eest jäi mitte väga sooja ilma tõttu veepargis käimata, siis tahaksime seekord kindlasti ühte neist minna. Vaatasime kodulehtesid, aga ei saanud aru, kas Siamis oleks sellises vanuses lastega ka piisavalt teha? Aqvalandis on kindlasti rohkem peredele suunatud, selles pole kahtlust. Või on Aqvaland väga vaene vend Siami kõrval?

Millal te lähete? Hetke seisuga oleks vist Aqualand parem valik, sest Siamis on suur osa pargist remondis (tehisrand + lainebassein + mitu toidukohta) kuni aprilli alguseni. Tripadvisoris pahased kommentaarid et niisama olemise ruumi on ülivähe neile kes pidevalt torudest alla ei lase (loe lapsevanemad). 4a ja 6a vanustele oleks ka niisama vist Aqualand kohasem. Siam on iseenesest suurem ja uhkem, selles pole kahtlust.

Oleneb, kui pikk see 4 aastane on? Siamis on pikkuse järgi enamus atraktsioonid ja meie käisime kunagi 4-aastase ja 3-aastase lapsega ning Siamis enamus atraktsioonidele ei pääsenud lapsed. 4-aastane sai koos vanemaga vist ühel suuremal atraktsioonil käia, 3-sele oli vaid lastebassein ja lainebasseini tagumine osa. Aqualandis aga oli rohkem atraktsioone ka väiksematele.

Aqualand on kindlasti väikeste lastega mõistlikum. Lastealal on rohkem tegevust. Delfiinišõu on ka Aqualandis väga hea. Siam on ägedamate atraktsioonidega, mis sobiksid siiski paremini pisut vanematele lastele.

saabusime sel nädalal (üks laps 8 aastane), vaieldamatult soovitan Siam Parki, peale atraktsioonide on seal ka imeline loodus! Aqualand on suht liugtorude rägastik lihtsalt kivide vahel. Siamis on 4-6 aastastele väga sobilik spetsiaalne aktaktsioonide kogumik "The Lost City", väga vahva! Ruumi kitsikuse üle ei kurda, eks see sõltub ikka päevast ka kuna seal viibida. Lainebassein on (ainuke) tõesti remondis, kas aga 4 ja 6 aastane seda naudiks! Delfiine Siamis tõesti ei ole, aga äkki on Teil plaanis ka Loro Pargis käia, kus siis saaksite peale delfiinide ka teisi loomi nautida!