trip-krainetrip-ukraine-dark
Aresse Rootsis - suusaga või lauaga?

Oskab keegi mulle öelda, kas Ares on tõstukid või peab seal pugladega üles vingerdama. Viimasel juhul ei läheks ma kindlasti lauaga, sest olen sellega veel koba, ja võtaksin kaasa suusad.

On seal pikki laugeid laua-õppimise nõlvasid?

Tänud, Mitzi

Seal on natuke tooltõstukeid ka, aga enamus on ikkagi kahjuks ankrud. Aga mina isiklikult arvan, et väga karta neid pole vaja. Harjutamine teeb meistriks nagu öeldakse ja mina nende tõstukite pärast lauda koju ei jätaks. Jah algajale laudurile on nad tõesti natuke ebamugavad, samas kui mitte harjutada siis ega nad kunagi mugavaks ei muutugi.

Päris keskuses ikka enamus tooltõstukid.

palju sõltub selelst, kus asub ööbimiskoht. Näiteks Björnenist on ikka pool tunnikest vähemalt enne pulkadega sõita kuni esimese istuva tõstuki peale saab. Tegelikult on istumist siiski suht vähe üldse. Mäe vasakpoolses otsas üks, kuhu peab sõitma autoga. Samas tasub seal kindlasti ära käia. Ka park asub tavaliselt seal. Ja paar tükki Olympia osa viimas. Nii et kui tahta igal pool sõita siis enamik on nagunii pulgad.

Peamiselt pulgad on seal, mõned suhtjärsud, ei hiilga mugavusega.

... mis tõstukid kus on - kõike on, lauaga õppimise nõlvasid on ka. http://www.skistar.com/app/projects/are/images/imlib/Piststor2007.jpg

Käisin ise ka lauaga. Ankruga on see jama et sesurub reie peale. Mul oli 6 päva lõpuks ikka päris valus ankuga ülesse saada. Seda ei tasu karta et ülesse ei saa. Paar korda ei saa, tuled poole pealt maha ja proovid uuesti. Ise sain ka paar korda läbi metsa jala tulla. Duvedis ja Björgenis saab ankrsõitu harjutada küll.

Päris keskuses ja kõge suuremas on tooltõstukid ja ei pea kuskil pulgaga sõitma.Kuid soovitus ,kui lähed lauaga võta kiiver kaasa, sest suuremad mäed olid suht jäised.Tulin nädal tagasi Arest.