Arprillis Tenerifele

Minek siis Tenerifele aprillis ja valida on kahe hotelli vahel: Las Piramides ja Laguna Park2. Et oskab äkki keegi soovitada, kumb oleks parem, mugavam. Ma ise mõtlen Laguna Park2'e peale rohkem, aga kindel pole. Ei tahaks eriti kohutavat reisikogemust ka saada, tänu kehvale hotellivalikule..

Oskab ehk keegi öelda ka, kui palju on vaja juurde maksta hommiku-/õhtusöökide eest. Selles suhtes et saime reisi, kus pole toitlustust hinna sees.. Või tuleb odavam ise midagi sealt poodidest osta ja teha ?

kui horizon traveliga lähed, siis söökide hinnad on nende hinnakirjas - 1400 Laguna Park ja 1790 Las Piramides - hommiku- ja õhtusöök.

Ise lähen ka 11. aprill tenerifele. Seni olen aga hotellita, ootan, ehk hinnad langevad kui lennuaeg ligemale jõuab.

Ise olin Laguna Park2-s veebruaris ja jäin rahule. Polnud küll ei tea mis lux, kuid puhas ja abivalmid inimesed. Söökide kohta ei oska öelda, mäletan et õhtusöök rootsilauas 1x oli vist 12 EUR-i. Tegime ise süüa, kuna apartmendis olid selleks vajalikud asjad olemas (mikrokas, pliit, külmkapp, köögis askeldamiseks ja söömiseks mõeldud nõud), käisime poes ja vaaritasime seda, mille järgi isu oli. Meie apartmendis oli siis magamistuba (2 voodiga) ja avatud köök, koos nn suure toaga ja WC + vann.

mismõttes hinnakirjas ? sest mul on toitlustuseta ööbimine. see 1400/1790 tuleb siis varem maksta neile w ?

a pmst kõigis apartmentides tundus suht nii olevat, eksole, et kaks voodit magamistoas, köök ja nö elutuba.. a kusagilt ma lugesin et mingid teatud asjad on lisatasu eest. aga ei mäleta millise hotelli kohta see käis.. poest toitu osta tuleb siis tunduvalt odavam ? v pole suurt vahet ?

aga kuidas seal hotellides basseinide veetemperatuuriga on ? või on seal soojendus ? Lagunas pidavat vist soojendus olema, aga selles Piramides vist pole ?

lugesin täna netis kommentare nende kahe hotelli kohta. Las Piramides'e kohta oli rohkem head kui halba ja Laguna Park2'e kohta rohkem halba kui head. Niiet, olen TÄIDSA SEGADUSES :( Laguna kohta leidsin ka pilte, polegi kõige tapvam olukord. ** kohta suht ok, ma arvan. aga Piramidese kohta pole pilte leidnud veel..

hinnakirjas selles mõttes et kuigi LP2 on söökideta, saab sööke tahtmise korral juurde osta. Vaata horizontraveli hinnakirja(tee lahti see exeli hinnakirja tabel) LP2 juurest ja liigu paremale rea lõppu, seal on lisade hinnad kirjas sh ka söögid. Millal see maksmine on, ei oska öelda. Peab vist küsima horizonist. Arvan, et saab kohapeal ka maksta. Tavaliselt ongi nii, et kohapeal maksmisega on odavam. Lisatasude eest peaks olema tavaliselt seif ja telekas. Mõnes kohas on need ka hinna sees ja mõnes kohas tuleb nn tagatisraha maksta telekapuldi eest, mille pärast tagasi saad. Ilusat reisi! Kes teab, ehk kohtumegi, kui samale kuupäevale satume.

Tänud sunrise24 :) Ja ehk tõesti kohtume ;)

Aga mulle siis pakuti täna ka Caribe hotelli. selle kohta ei oska keegi midagi mahlakat öelda :D ??

No kui juba aitama hakkasin...:) Otsinguga sain tripist Caribe hotelli kohta järgnevat:

*Jõudsime reedel 15.02.08 tagasi Tenerifelt ja peatusime Caribes. Toas on olemas potid, pannid, röster, veekeetja ja elektripliit.Võtke kaasa nõudepesu svamm ja nõudepesu vahend(või ostke kohapealt) Mikrouuni ja ahju, kus küpsetada, ei ole. Enamus tubasid on vaatega ookeanile ja rõduga. Hostel ise on puhas, tagasihoidlik, kõik elamiseks vajalik olemas. Seifi, telekat ja konditsioneeri saab kasutada raha eest. Kahel päeval märkasime oma köögis ka prussakaid(ometigi koristasime peale söömist enda järelt kõik ära)Häiris ainult kloorihais, mis oli kohe väga segav. Joogivee ostsime poest, ei ole kallis, 8 l maksis 0,96 eurosenti. Söögi ja joogi võib osta Mercadona nimelisest poest - hea valik ja kõige odavam. Ühe ekskursiooni ostsime, laevasõit Peeter Paani nimelise laevaga, delfiinid ja vaalad nägime ära. Ülejäänud aja sõitsime rendiautoga. Ise sai käidud Draakonipuu juures, Teidel, pealinnas festivalil, Loropargis, ühesõnaga saarele sai mitu tiiru peale tehtud. Parkimine käib seal ainult kuulmise järgi, pisut harjumatu. Enamus auosid mõlgitud ja kriimudega.

*Kui rahakott natuke rohkem võimaldab, soovitan just Bouganville hotelli.On küll hinna poolest kallim aga ka nelja tärni hotell ja teenindus oli tasemel.Majutus oli koos õhtu ja hommikusöögiga ning toitlustamise valik oli väga rikkalik.Siin lugedes räägitakse ainult Caribe hotellist.....aga võrreldes bouganvillega oli see hotell väga mage (info tund toimus just seal hotellis)

*Ahjaa... ööbisime selles osade inimeste poolt kirutud Caribe apartmentis. Täiesti viisakas koht. Loomulikult võib ju ka uhkemas kohas magada, aga minu arust pole eriti mõtet raha rohkem raisata. Hotellis käiakse ju ennekõike magamas, päevad (ööd) läbi nagunii saarel nii palju vaadata.

*Tulime just Tenerifelt ja olime hotellis Caribe. Eestlasi oli seal üllatavalt palju (soodne hind). Minu üllatuseks oli väga normaalne ja puhas koht. Norida võib ju alati alati. Arvan, et eelnev kirjutaja ei tahtnud seepärast kogemusi vahetada, kuna inimeste nõudmised on väga erinevad. Meie pere jäi väga rahule!

Polnud seal hullu midagi,me tulime sealt tagasi 14.november ja julgen öelda küll,et apartment hotelli kohta täiesti tavaline.Vähemalt ülepäeviti käidi koristamas ja rätikuid vahetamas,elementaarsed nõud olid olemas (potid,pannid ja kõik vajalik,et ise süüa teha).Ma ei tea,miks mõni nimetab siin seda peldikuks,ju siis harjutud 4-5 hotellides ööbima,aga kui pöörata tähelepanu,et tegemist 2*+apartment hotelliga,siis ei saagi mingit luksust tahta ju. Täisti rahuldav igatahes.

*Ühinen eelkirjutajaga. Väga rahul. Olime teisel korrusel, rõdult ilus vaade mere poole. Ruumid avarad: suur magamistuba ja baariletiga köök-elutuba. Kohe kõrval 2 baari, kust sai ka hommikusööki osta. Samuti lähedal mitu supermarketit ja randa 5 minuti tee. Samuti meeldis meile, et toas oli suur seif, kuhu mahtusid ka rahakotid ja fotikad sisse.

*tagasi 19.12 ja koht ei olnud sugugi hirmus, koristati korralikult, ühtegi prussakat polnud, söögitegemiseks kõik vajalik olemas. Meie pere jäi küll rahule ja ega seal hotellis konutamise aega ei olnudki. Kui tahate söögikraami osta, minge Mercadona poodi, seal odavam.

*Tulime just tenerifelt, 02.01.07 ja ööbisime caribes. Kaardiga uks, seiff, kõõk, potid pannud, klaasid tassid olemas, magamistuba viisakas ja rõdu. koristati pea igapäev ja basseini korisati ja väga viisakas ja meeldiv koht oli. Jah, võite ju võtta 4 tärnise hotelli ja saate nautida prantslaste stiilis hmmikusööki, mille tulemusena jääte kindasti nälga:) seal lähedal kohalik surem kaubanduskesksus suure poega ja me ostsime sealt kola kaasa ja kokkasime ise. külmik täitsa ok ja rõster. Nii et mina jäin väga rahule. Prussakaid ka ei näinud, aga me ei jätnud midagi söödavat lauale ka nagu puuviljad ja sai. rannast oli ka 500 meetri kaugusel nagu lubatud ja nägi oluliselt parem välja kui teised kohad, kus buss peatus.nimesid ei mäleta, aga üks oli vist pyramides vms. Nii et võib julgelt minna.

*Ühte apartementi võiks täiesti vabalt 4 inimest panna.

Rätikud on olemas. Koristaja jättis vahele vaid ühe päeva. Algul oli külmkapis tugev kloori lõhn... puhastavad.

Hoidsime saiad leivad kapi peal- prussakaid ei tulnud. Prussakad on õues- õhtuti ilmuvad- puu otsa ja teedele.

*peldik on

*jah see on väga jube koht

Ise käinud ei ole, seega täpsemalt ei oska öelda... Aga inf kulub endalegi ära.

Mina olen ööbinud Laguna Park kahes. Esijalgu kartsin ise ka hirmsasti, mis ees võib oodata, kuna tegu ikka kahe tärni hotelliga. Kõkkuvõtlikult võin öelda, et jäin rahule. Minu suurimat hirmu, prussakaid, liikvel ei olnud. Meie ostsime juurde hommikusöögi hotellis, see ei kuulunud hinna sisse. Iga päev oli hommikusöök üks ja see sama. Õnneks oli natuke valikut ja need kuus hommikut pidasime ilusti vastu. Õhtusööki ma kindlasti ei soovitaks seal hotellis juurde osta, kuna tõenäoliselt ei ole sealgi laia valikut. Meie ise köögis süüa ei teinud kordagi, kuna väljas ka suhteliselt normaalsed hinnad. Pizza ja pasta söögikohtasid soovitaksin. Miinused hotelli juures oli see, et telekat näha, tuli maksta. See oli vist 10 EUR kolm päeva. Sammuti hotelli asukoht. Kui ei planeeri autot rentida, siis igapäev üles mäkke hotelli juurde vantsida on suhteliselt kurnav. Eriti siis kui palav ja päike lagipähe paistab. Kuid samas on see hea trenn, peale õhtusööki linnas:)

Oleme ka minemas 11.04, ööbime Caribes, olen kokku pannud natuke materjali Tenerife kohta, kes tahab võib saada Estraveli sõnutsi olevat norm hotell, tagasiside olevat hea, vt ka http://www.apartamentoscaribe.com/. Loodame parimat.

To:tammsaare A.H. Kas teil punt suur, ma siin just stressan ja mõtt et akki läheks ka reedel 11.04 miski viimase hetke variandiga aga yksi ei viitsi seal konnata, kopereeruks ma seal korduvalt kaind tean mis kus!

nonii.. olen ka tagasi eestis juba paar päeva. reisiga jäin kohutavalt rahule. suurt hirmu-putukaid, ma pmst nagu ei kohanud, vähemalt apartmentis küll mitte. väga viis elamine oli **+ kohta :D

ei S4nder, Caribes ööbisime :)