Augustis Ukraina, Odessasse, infot elu-olu kohta

Tere,

Plaanime sõpradega augustis minna Odesasse. Üürime korteri ning uuriks mida põnevat/seiklusterohket seal teha on ( nt atv, skuutrid ), mida ilusat vaadata? Millised on tuntud turistilõksud ning kus kohast koorida üritatakse ning mis on hinnad pubides/restoranides?

Parimat, W

Odessa vinge koht.Päeval võtke kindlasti ekskursioonid katakombidesse,kriminaalne Odessa ja lihtsalt Odessa ekskursioon.Ööelu on linnas peamiselt keskel aga parim koht alates 22.00 on Arkaadias.See on nagu üks linnaosa.Seal möllu igale vanusele.Kui kohaliku naise kätte saad siis kindlasti nr.1 on presku.Seal liiguvad igasuguste lisadega naised.Võid pärast nii kärna ja mädanema minna,et ei ükski euroopa arst sind terveks ei tee.Aga,kui kõik hästi läheb siis sul juba järgmiseks päevaks giid olemas.Elu seal hetkel väga odav.Arvestada tuleb seal suhtega 100 grivnat= 3 euri.1000 grivnat= 30 euri.Kui oskad vene keelt siis elu lihtsam ja lüpstakse vähem.Soovitan leida ühe taksojuhi keda tellid ka hiljem,siis saad ka vähem lüpsta.Taksojuht juba teab kõike ja oskab soovitada ka kõike.Süüa võite üks kõik kus.Vingemas restos muidugi hinnad kallimad ja portsionid väiksemad(600 grivnat).Poes viin ja suitsud väga odavad.Edu teile.

3
0

Ah jaa kogu ranna melu on Arkaadias.Seal on väga vinge ka päeval.

0
0

Küsimus katakombide ekskursiooni kohta:Kas neid bronnida/osta kohapealt või kusagilt ette? Umbkaudne maksumus? Inglise keeles?Hetkel Kiievist minek Tšernobõli tuurile ja nüüd uurin lebotamise kõrvale potentsiaalseid tegevusi ka Odessas. Majutus Arkaadias.

0
0

Meie kasutasime nn tänavavarianti. Müüvad paljud pakkujad kesklinnas. Vene keelne maksis 300 grivnat nägu. Kui grupp koos viidi taksoga kohale, pärast toodi tagasi ka. Eelneva broneerimisega võimalusi leiab internetist  googeldades. Ka inglise keelseid.

1
0

@kuningasKuidas on kievi elu ja melu ? Mis maksab Tserno tuur ja kust bronnisid.Millised on kütuse hinnad ja mis teed mööda liigud odessasse ?Plaanin minna augustis Ukrainasse.... Mis oleks selline mõistlik ööbimine ukrainas ja selle hind.. milliseks kujunevad transpordi kulud ?

0
0

hullmill,vabandan, et ennast natukene segaselt väljendasin, aga minek on siiski 4. augustil Tallinnast :)Tšernobõli tuuri broneerisin otse selliselt lehelt nagu www.tourkiev.com Nad on kõrgelt hinnatud ja positiivse tagasisidega korraldajad. Maksma läks vist kuskil 62 EUR per inimene. Muidu on kuskil 67, aga kuna tegin 4 inimese broneeringu, sai veel lisaks 10% alla (alates 3 inimesega saab soodukat).Airbnb korteri Kiievi südalinnas kohe Maidani kõrval saime 3 ööd 80 euri kokku. Reisikaaslased said ka samasse tänavasse korteri 3 ööd ja 130 euri (neil näeb vähe uhkem välja ka, aga meiegi oma täitsa kompu). Ühesõnaga majutus on väga odav, aga iseasi kui palju kortereid praeguseks hetkeks veel vabu on odavamate hindadega.Odessasse saime Arkaadia linnaossa katusekorteri suure terrassiga 5 ööd 83 euri nägu. Seal on päris palju ilusaid kortereid valikus minu meelest siiani.Bussipilet kõigi mugavustega (suured mugavad istmed, multimeedia, wc, toitlustus) Ecolines bussis liinil Kiiev - Odessa läks maksma 15,2 EUR nägu, ehk siis samuti üsna odav. Bussipiletid ostsin otse Ecolines kodulehelt ja meie buss väljub 8:45 hommikul, mis jõuab kohale kuskil 15:00-16:00 vahemikus plaani järgi.Koha pealt olen saanud raporteid, et kõik on nii odav, et kontoseisu paaniliselt iga päev uuendama ei pea :) Eks kui tagasi, siis saan parema ülevaate kõigest teha.Meie reisime vahemikus 4 - 13 august.

0
0

keegi piiriületust poolast ukrainasse (rava ruska piiripunkt)oskab kommenteerida? ksua aega võtab? 

0
0

Tere! Väga huvitab samuti piiriületus. Alustame autoga reisi 12. august.Ja ikkagi milline Poola-Ukraina  piir on parem ületuseks hetkel?Minek Odessasse.Kas Rava või seal lähedal asuv uus piiripunkt, mida keegi siin mainis, aga mina tuvastada ei suuda ...Ja muidugi teede olukorra kerge kirjedus-soovitused  Odessani, oleks ka väga suureks abiks!Viimati käisin Ukrainas seiklemas 2013 ja siis oli kõik peale teede vg okei :DTäname teid ette!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased