Viimased kommentaarid

ei ole saladus. Plaan ju reisile minna ja kuna reis on pikk ja kilomeetreid ka palju ,siis teen nn eelkalkulatsiooni kogu reisile. Siin lugejatest ju paljud elavad neis riikides ja seega pole ju raske siia mõni reaalne hind visata. Arvestan ju sellega et hind on kõikuv.

uurin just seda sama linki. Kas on kogemusi,et on ka reaalsed hinnad antud lehel või on olnud üllatusi?

tere.ma ei tea mis kavatsused Sul oma emaga on aga Angkor Wat küll tais ei ole :-)

vajasime arstiabi Boholi saarel. Eelnevalt tehtud ka tervisekindlustus reisiks. sealses haiglas järjekord meeletu ja sinna ootama ei jäänudki. oli aga kohe linna lähedal eraldi turistidele mõeldud vastuvõtukeskus. väga hea teenindus ja järjekorda pole. (probleemiks oli kõrvapõletik) .

meil läks kahe tunniga ikka päris kiireks. kolm on turvaline

Chervonogradi juures on piiripunkt ja laupäeval 4 august suunaga poola - ukraina 50 minutit ja tehtud. (sõiduauto)vastassuunas ei näinud üldse autosid. Kui gps uuendamata siis sinna piiripunkti ei juhatagi sest viimane poola teejupp on kaardilt puudu. sõitke julgelt piirini ja asi korras.Suure bussiga päev hiljem 1,5 tundi

on kellelgi viimast infot? 

Kolmardeniga selline lugu ,et oleneb, kui suur loomasõber oled ja samas ka kuidas oled harjunud käima loomaaias. Meie käisime 2 täiskasvanut . Jalutasime ,vaatasime,nautisime ilma ja 5-6 tundi läks seal hoobilt. Kui iga atraktsiooni korralikult läbi käia, siis on ka kaks päeva tegemist. Delfinaarium kindlasti ja väga meeldis ka nn.suusakondliga sõit loomaaia kohal,kus on hästi näha igasugu karvaseid ja sulelisi. Lastele seal mängupargid  ja mina arvan et tegemist jätkub ka kaheks päevaks kui lastega minna. 

tänud aivart67. Kui info paika peab siis väga hea link.

looder mis suunas liikusid?  tundub et üritan seda teist piiripunkti

keegi piiriületust poolast ukrainasse (rava ruska piiripunkt)oskab kommenteerida? ksua aega võtab? 

eestis tavidis kurss 60 . siin oleme nüüd nädala olnud ja parim kurss on 62,mis leidnud oleme(panglao)

Meil õnnestus ilusti linna pääseda. Täitma pidime migratsiooniametniku juures maale pääsemiseks vormid (need erinesid veidi sellest, mida ülejäänud seltskond täitis). Kõik sujus ja umbes tunniga olime lennujaamast väljas.

eile sõbrad läksid ja lennujaamast välja ei lastud. me proovime homme.

Soovitan sealt näiteks ühe nädala või mingid päevad sõita Koh Tao saarele. Väike saar aga tegemist ja lahedaid randu jätkub.

kas hetkel ka keegi Panglaol filipiinidel on? Vaatan erinevaid ilmateateid ja kõik näitavad erinevat ilma. Ise minekul sinna järgmine nädal 24.02.18.Kas peaks võtma kaasa päikeseprillid või kummukud?