Aurangabad, Trivandrum, Udaipur

Olen väga tänulik kui keegi soovitaks isiklike kogemuste põhjal nendes linnades soodsa hinnaga arvestatavaid hotelle. Luksusest ei hooli, aga konditsioneer peaks toas olema.

Soovitan MITTE minna hotelli Manor - prussakad, linad mustad, voodid kivikõvad, nett ainult fuajees - ei ole seda hind väärt. Lisaks jäi omale sellest linnast üldse väga negatiivne mäletsus, kuna söögikoht kuhu sattusime ei kannatanud sammuti mingit kriitikat ja lisaks loobiti meid ööpimeduses kividega. Ainuke põhjus sinna linna minna oleks Ajunta, Ellore jne koobaste külastamine, mis on tõesti super! Ajuntas soovitan kindlasti ronida ka mäe otsa ja jalutada kohani just jõgi kosena kaljude vahelt alla orgu tuleb ... imeilus.

Ööbisime meie hotellis Shree Maya, Lonely Planeti soovituse järgi. Asukoht: paarsada meetrit raudteejaamast. Ei maksnud palju, suurusjärk umbes 160 EEKu 2-se toa eest. Konditsioneer oli, toad tagasihoidlikud nagu ikka (meie reisil sattusid kõik enam-vähem ühesugused olema, sõltumata hinnast), kuid meie olime endi ja oma eluga rahul :) Ühiskondlikud ruumid see-eest peaaegu toredad; ka üks internetiga arvuti külastajatele kasutamiseks ning isegi wifi, ehkki aeglane.

Atomik- no pead sina ikka üks korralik nähtus olema, kui suutsid sõbralikud hindud panna ennast kividega loopima :D:D:D ...ja kivikõvad voodid on Indias pigemini reegliks kui erandiks.

1x indias käies rahvarohkel üritusel kohtasin väga ebameeldivat seksuaalset ahistamist, umbes 40 igas vanuses mehe tõrjumine minu ümbert ajas täielikku paanikasse ka 2 kaasas olnud meessoost reisikaaslast. 2x oli siis see kividega loopimine õhtusel ajal (kell võis olla u 8-9) hotelli jalutades, kui tee ääres üleminekuks sobivat aega oodates hakkasid äkki sellised rusika suurused kivid vastu jalgu sadama.

Mõlemal juhul tegin kiirelt minekut. Väljakutsuvalt riides ei käi (mitteliibuvad teksad ja T-särk) ja ei käitu, nii et esimesel juhul kahtlustan lihtsalt peomeeleolust tingitud ülemeelikust, mis muutus massipsühoosiks ja teisel juhul pakuks et võibolla lapsed, kuna pildujaid pimedas ei näinud.

Loo moraal - ettevaatlik tuleks olla igal pool :)

Aitäh! Aurangabad ongi plaanis ainult tänu Ajanta ja Ellore koobastele. Tundub, et Shree Maya hotell on sobiv küll. On ehk kellelgi isiklikku kogemust ka Trivandrumi ja Udaipuri hotellidest?