Austria, Sloveenia kaudu Horvaatiasse

Hei reisisellid

Kas keegi on just hetkel nendes maades või läbi sõitnud-sõitmas, kuidas ilmaolud, Sloveeniast ikka läbi saab vaatamata nendele üleujutustele, Horvaatiasse? On sealkandis liiga kuum või midagi sellist, mida peaks teadma? Pole enam viimasel ajal siin näinud, et keegi sinnakanti sõidaks autoga, mõni aasta tagasi ikka paljud :) Tänud, kui keegi leiab aega infot jagada!

Juuni lõpupoole liikusin läbi Viini ja Sloveenia Plitvice Järvedeparki ja Zadari ja Postjna koobaste kaudu Austriasse tagasi ( nädala jooksul). Siis olid teeolud väga head. Viimase nädala tormid on sealkandis korraliku kaose põhjustanud ( eriti Sloveenias). Ma sinna oma autoga ei tikuks ilmselt praegu. Kuigi- kui otse ei saa, siis ringiga ilmselt ikka saaks.

1
0

Tulime just pikemalt euroopa ringilt ja sõitsime enne neid üleujutusi sealt läbi.vaevalt et nüüd kiirteedel miskit viga on,pigem väiksemad piirkonnad jõgede läheduses kannatada saanud.kuumaga nagu ikka sellisel ajal igal aastal,mõni nädal 40 kandis ja mõni nädal mahedam 30+.

Kui kasutad sõidul waze'i siis seal vastav info olemas teede kohta ka ning juhatab mööda sõidetavaid teid ikka.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased