Austria suusakeskused

Tere, kas keegi oskab soovitada suusakeskust Austrias mis ei jääks alla Ischglile ja Mayrhofenile (Zillertal, Hintertux jne) sest nendes käidud ja kõik läbi sõidetud. Ise olen vaadanud Serfaus Fiss Ladiesi, saan aru et seal autoga suusakülasse ei saagi vaid viib sinna mingi rong. Või kui keegi oskab veel soovitada teisi keskuseid on info teretulnud. Sõidame lauda ja tase päris hea... meeldib puuder...

Olime eelmine hooaeg St.Antonis ja heade ilmaolude korral on seal puudrit vägagi palju. Saabuval hooajal läheb üks minu poolt organiseeritud reisidest Brixen im Thalesse. Samuti soovitan Itaalia Val Gardenat, olen teinud sinna ühe reisi ja kõik olid vägagi rahul. Minu reisid toimuvad 9-kohalise väikebussiga.

Mul lennupiletid veebruaris Frankfurti ostetud sealt edasi rendikas. Tänud pakumast.

Palavusega on hea suusatamise peale mõelda:) Ma olen käinud vist 11 aastat Alpides suusatamas ja külastanud selle aja jooksul umbes 15 eri keskust. Austria, Itaalia, Sveits. Mulle meeldib käia iga aasta uues kohas, mõni käib jälle järjepanu 10 aastat samas kohas. Tegelikult väga vahet pole, kuhu lähed, kõik nad on sarnased, vahe on pisiasjades. Mõnes on toredam vanalinn, veekeskus, poodide valik, lõbusam after ski jne. Seega väga vahet pole, mine sinna kuhu tahad minna.

Offi kohta ei oska öelda aga mulle meeldib endale ka Schladming ntx.

Serfaus oli väga OK, üsna väike küla ning after ski toimus sisuliselt ühes pubis (+ 1 ööklubi) See rong sõidab peatänava all ning viib ja toob tõstukite juurde/juurest). Sõitmist oli piisavalt, Vissi ja Ladenisse sai bussiga.