Auto kõrgus Tallinki Rootsi laeval

On keegi testinud auto 1,80 meetri kõrguse piirangut Tallinki laevadel? Koos katuseboksiga tuleb napilt üle piirnormi, kuid siit-sealt on kuulda olnud, et ehk on seal kerge varu ja näit 1,85 kõrgusega veel kallimat piletit ostma ei pea? Kogemusi?

osta tavaline auto pilet kuni 1.80 m ja sõida sadamasse, kui juhtub, et vaadatakse üle ja kõrgus ei sobi selle piletiga, siis saad kohapeal juurde maksta.

0
0

Jaanuari lõpus käisin Norras suusatamas ja kõrgust tuli kah u.10 cm üle normi (Jeep+box). Broneeritud oli kuni 180 cm piletid.Läksime sama loogikaga kui eelpoolkõneleja mainis.Tallinn- Helsinki marsuudil märgati ära ,aga löödi käega ja raha ei küsitud(sõltub väga inimesest ja suhtlemisest).Helsinki- Stockholm ja Stockholm- Tallinn liinidel ei teinud keegi märkamagi. Nii,et meil vedas.

0
0

Meil sama lugu, auto kõrgus oli 184 cm, keegi ei teinud sellest välja.

0
0

Jah oleneb täitsa kuidas veab. Alati on võimalus ka laevasõiduks suusaboks autosse tõsta, kui juurde ei taha maksta. Põhimõtteliselt kui check-in vennal on kehv tuju siis ta hakkab nokkima ka. Muidugi palju oleneb ka sellest kuidas ise temaga suhelda. Küsi näiteks check-in tehes, et kuidas tänane päev möödunud on ja muid selliseid umbmääraseid küsimusi, siis ta ehk ei hakka nokkima selle kõrguse kallal.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased