Auto kõrgus Tallinki Rootsi laeval

On keegi testinud auto 1,80 meetri kõrguse piirangut Tallinki laevadel? Koos katuseboksiga tuleb napilt üle piirnormi, kuid siit-sealt on kuulda olnud, et ehk on seal kerge varu ja näit 1,85 kõrgusega veel kallimat piletit ostma ei pea? Kogemusi?

osta tavaline auto pilet kuni 1.80 m ja sõida sadamasse, kui juhtub, et vaadatakse üle ja kõrgus ei sobi selle piletiga, siis saad kohapeal juurde maksta.

Jaanuari lõpus käisin Norras suusatamas ja kõrgust tuli kah u.10 cm üle normi (Jeep+box). Broneeritud oli kuni 180 cm piletid.Läksime sama loogikaga kui eelpoolkõneleja mainis.Tallinn- Helsinki marsuudil märgati ära ,aga löödi käega ja raha ei küsitud(sõltub väga inimesest ja suhtlemisest).Helsinki- Stockholm ja Stockholm- Tallinn liinidel ei teinud keegi märkamagi. Nii,et meil vedas.

Meil sama lugu, auto kõrgus oli 184 cm, keegi ei teinud sellest välja.

Jah oleneb täitsa kuidas veab. Alati on võimalus ka laevasõiduks suusaboks autosse tõsta, kui juurde ei taha maksta. Põhimõtteliselt kui check-in vennal on kehv tuju siis ta hakkab nokkima ka. Muidugi palju oleneb ka sellest kuidas ise temaga suhelda. Küsi näiteks check-in tehes, et kuidas tänane päev möödunud on ja muid selliseid umbmääraseid küsimusi, siis ta ehk ei hakka nokkima selle kõrguse kallal.